Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? 2 éves kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 2 éves kapcsolatomat hagyjam ott csak mert bulizni akarok?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátommal, most vagyok 18 éves. 2 hete elmentem Siófokra bulizni a barátnőimmel és ott taáncoltam egy sráccal, akit régóta ismerek és annyira jól éreztem magam, hogy mióta együtt vagyok barátommal ilyen jól még nem éreztem magam. Nagyon szeretem őt, de úgy érzem, hogy még bulizni akarok, flörtölni stb. Nem szeretném elhagyni de ő ezt nem fogná fel..Ő 25 évs lesz most augusztusban és ő már túl van ezeken a dolgokon. Nem tudom mit tegyek, mert szeretem, de ha nélküle (egy másik sráccal) jobban éreztem magam mint vele, akkor lehet, hogy szakítani kéne? Mellesleg nagyon tetszik az a srác, de nem szeretném ezért elhagyni a barátomat... Teljesen összezavarodtam:S 18/L
2010. jún. 21. 17:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
velem is ez van.. 18leszek,több mint egy éve van barátom. ő már túl van a bulizós korszakán,de rám most jött rám ez az érzés,és a társaság is mostanra alakult ki. most szünetelünk,de a baj az hogy túl jó más fiúkkal is ismerkedni,úgy h nem kérdnek számon semmit,és csak jól érzem magam. én a szakítás mellett fogok dönteni,ha benned nem múlik el ez az érzés akkor sztem neked is jobb ez,élj,egyszer vagy fiatal!!
2010. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Figyelj, akkor is le tudtam magam állítani, és egy kis tánc, meg szemezés... Nem tudom, szerintem a megcsalás a csóknál kezdődik... És lehet, hogy 18 vagyok, de kislány biztos, hogy nem..:) És gondolom sokan voltak már ilyen helyzetben, azért is kérdezem.. De ha csak fikázni tudsz és nem segíteni, akkor ne írj. Köszi.
2010. jún. 21. 17:29
 13/21 A kérdező kommentje:
és ez a 17:22-esnek szólt..
2010. jún. 21. 17:30
 14/21 anonim ***** válasza:
Az én véleményem szerint is megcsalásnak számít a flört és szinte biztos vagyok benne, hogy a párod sem örülne neki, hogy ha tudná hogy buli közben flörtölgetsz. Nyilván te sem örülnél neki, ha ő flörtölgetne más lányokkal. Arra nem is kérheted, hogy ezt megértse!! Az már sokkal inkább esélyes, hogy leültök, elmondod neki, hogy ez van, bulizni szeretnél, szórakozni, flörtölni, ugyanakkor nem szeretnéd mindezt a háta mögött... A reakciójából látni fogod, hogy mi lesz ezzel a kapcsolattal! Illetve valószínű az ő véleménye is lesz a döntő. Vagy azt mondja fejezd be, és együtt maradtok, vagy hagy, had menj!
2010. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
hogyne 17:28...és majd 2-3-4 év múlva amiután kiéltéka bulizóshatnékukat, akkor rájönnek h mit vesztettek és akkor meginn újra akarják azt a kapcsolatot ami volt...
2010. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
ahogy bűnt gondolattal is el lehet követni...igy már a megcsalásnál is igy van és a gondolat is megcsalásnak számithat...
2010. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha az én csajom flörtölne mással, megcsalásnak venném. Az ilyenek miatt felesleges majdnem egy évtizeddel idősebb pasit választani, 2-3 év korkülönbségnél több megöli a kapcsolatot egy idő után.
2010. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%
A flört nem megcsalás csak az önbizalmát tartja vele rendben.
2010. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
17:40 ki tudja és ha találnak jobbat? a régiből vmiért kikívánkoznak nem? és ha az a kapcsolat már elromlott akkor minek erőltesse? csapja be a másikat?áltassa azzal h csak ő van neki mikor nem is? az mért jobb? 18évesen még találhat mást az ember...
2010. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nekem is detto ugyan ez volt 2 éves kapcsolat, stb és fogott a srác.Nem akarta megérteni, hogy én szórakozni akarok járni. (még a barátnőimre is féltékenykedett) Egy idő után elég nyomasztó volt,pedig szerettem... Aztán amellett döntöttem, hogy ott hagyom. Szerintem te is tedd ezt, ha nem birod ezt az áldozatot behozni érte, hogy nem éled ki azt amit most kiakarsz. A te döntésed, de szerintem jobban jársz ha még lesz más is az életedben rajta kívül...Nekem is azóta van egy stabil kapcsolatom...
2010. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!