Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? 2 éves kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 2 éves kapcsolatomat hagyjam ott csak mert bulizni akarok?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátommal, most vagyok 18 éves. 2 hete elmentem Siófokra bulizni a barátnőimmel és ott taáncoltam egy sráccal, akit régóta ismerek és annyira jól éreztem magam, hogy mióta együtt vagyok barátommal ilyen jól még nem éreztem magam. Nagyon szeretem őt, de úgy érzem, hogy még bulizni akarok, flörtölni stb. Nem szeretném elhagyni de ő ezt nem fogná fel..Ő 25 évs lesz most augusztusban és ő már túl van ezeken a dolgokon. Nem tudom mit tegyek, mert szeretem, de ha nélküle (egy másik sráccal) jobban éreztem magam mint vele, akkor lehet, hogy szakítani kéne? Mellesleg nagyon tetszik az a srác, de nem szeretném ezért elhagyni a barátomat... Teljesen összezavarodtam:S 18/L
2010. jún. 21. 17:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el. Velünk is így volt (én voltam a kapcsolatban az idősebb srác) és a barátnőm egyre jobban eltávolodott. Aztán szakítottunk, azóta neki és nekem is jobb egy másik kapcsolatban.
2010. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Le kell menni kutyába!
2010. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem pont így volt, ő állandóan bulizott, de velem nem akart soha, akkor nem tudta elengedni magát. Én pedig nem erőltettem. Aztán mikor kezdett kínos lenni elváltak útjaink.
2010. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Húú. Na ez érdekes, én is 18 vagyok, és az én pasim is augusztusban lesz 25...

Én valahogy sosem voltam bulizós típus annyira, de nem hiszem, hogy a párod ne menne el néha bulizni és táncolni veled, ha nagyon szeretnéd. Egyébként pedig az eleje mindig jó és szép mindenkivel...Szóval én nem szakítanék de te tudod.

18/L

2010. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy már csak a megszokás köt ehhez a sráchoz? Beszélj vele... mond el neki őszintén mit érzel, és majd közösen megegyeztek valamiben... akár abban, hogy pár hónapig élitek saját életeteket, aztán megpróbálhatjátok újra együtt, akár abban hogy külön folytatjátok... Ez rajta múlik. Mennyire laza, mennyire fogja fel, mennyire tudná elviselni!
2010. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ez, ha fiatalon idösebb hapsid van.

Szerintem élj!

2010. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

fogságban nem tarthat, be kell, h lássa, neked még erre szükséged van, ha meg így elveszít, akkor úgyis ez lett volna a vége.

Sok ez a korkülönbség ebben a korodban.

2010. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Már miért kéne felfognia hogy te másokkal akarsz flörtölni, bulizgatni? Gyerek vagy még látszik, hagyd ott szegényt majd talál valakit aki elég érett hozzá és megbecsüli.
2010. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon nagyon szeretem de vele nem lehet bulizni!!! Nagyon agresszív, főleg ha iszik, leéget mások előtt, mindenkibe beleköt (belém is)... Úgyhogy azzal nem is próbálkozok, hogy ő eljöjjön velem... És szerintem abban nincs semmi, ha bulizgatok másokkal és flörtölök, nem csalom meg..
2010. jún. 21. 17:20
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Hát a flörtölés eléggé megcsalás. Honnan tudod hogy időben le fogod magad állítani vagy a másik? Nagyon kislány vagy még.
2010. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!