Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyenek a szülők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a szülők? Inkább hagyjam a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 16 a barátom 21. Lassan 2 hónapja leszünk együtt. Apukám nem mondta ki, hogy nem örül neki, de nem is zavarja úgy igazán. Anyukám mindig mondja hogy miért kell ilyen fiatalon meg fél hogy valami bajom fog esni stb .. meg hogy ne szórakozzon velem a fiú, ilyesmik, meg hogy idős...

még nem volt köztünk semmi szexuális dolog és én nem is fogom magam könnyen adni.

most mit tegyek? hogyan beszéljem meg velük? vagy tényleg túl idős hozzám? :(


2011. máj. 7. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
ha még mindig a szüleid mondják meg kivel fekhetsz le és kivel nem..akkor te vagy túl gyerek hozzá..
2011. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 asdface ***** válasza:
majd megszokják a szülők a srácot ha szereted maradj vele
2011. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 napietus ***** válasza:
ha csak az életkora a baj, egyébként rendes, akkor majd megszokják. én is jártam ennyi idős koromban fiúkkal, persze szex nem volt. meg amelyik úgy komolyabbra fordult, azt bemutattam otthon. apám volt, hogy célzott rá, hogy nem való hozzád (pedig eleve "szűrt" társaság volt amiben mozogtam, mint utólag megtudtam :P), azokat ejtettem. de ezt ő csak akkor mondta, ha tleg komoly oka volt rá, és általában ki is derült, hogy igaza van.
2011. máj. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De a szüleim már ismerik, nekik maga a barátommal nincs bajuk, csak a kor, meg hogy már lekezdtem a fiúzást...
2011. máj. 9. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!