Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mit jelent? Végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent? Végre felvállal vagy pont az ellenkezője?

Figyelt kérdés

A barátommal távkapcsolatban élünk. Jól megvagyunk különösebb gondjaink nincsenek, nem veszekedünk. Eddig rosszul esett, hogy nem beszél velem telefonon a munkatársai előtt, meg igaz ez kis dolog de bizonyos közösségi oldalon nem vállalta fel hogy kapcsolatban van, nem volt neki semmi oda írva. De viszont most kiírta hogy kapcsolatban, de erről nem szólt csak véletlen észrevettem. Meg a héten beszéltünk úgy is hogy a munkatársai hallahatták. Ez most jelentene valamit? Meg kicsit bizalmatlan is vagyok, az előfordulhat, hogy másnak írta ezt ki?

Normális választ várok, nem idiótaságokat. És nem vagyok hisztis és örökké kételkedő személy, csak kíváncsi vagyok más mit gondol erről.


2010. jún. 21. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Tipikus példa arra, ahogy az iwiw szétcseszi a világot. Babám, 15 éve is megvoltak a párok úgy, hogy nem írták ki a netre, hogy együtt vannak.
2010. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit. Lehet nem is foglalkozik az iwiw-jével annyit, mint te ;). Különben én sem szeretek annyira mások előtt telefonon beszélni a párommal. De ez nem azért mert nem vállalom fel. Szívesebben vonulok inkább félre. De mi lenne, ha ezt vele beszélnéd meg? Vagy már próbáltad?
2010. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én azt tudom, de volt már erre példa, na ott volt és én hülye álomvilágba ringattam magam, hogy minden rendben.... majd kiderült nem nekem szolt az és ki lettem használva.
2010. jún. 21. 17:03
 4/10 anonim ***** válasza:

Fölösleges ezen idegeskedni. Másfél éve vagyunk együtt a párommal, de a családi állapotomon mindenki előtt "láthatatlan". Egyszerűen úgy gondolom, hogy nem tartozik másra. Telefonálni pedig én is jobban szeretek társaság nélkül. Ha emiatt a párom féltékenykedni, akkor szerintem az arcába vigyorognék! :)

Azt kell hogy mondjam, hogy ha ennyire nem bízol benne, akkor nem érdemes egy ilyen távkapcsolatot fenntartani. Ha hívod és azt mondja nem alkalmas vagy fel sem veszi rögtön a legrosszabbra gondolsz... Ennyi bizalom kell hogy legyen azért!

2010. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ő többet foglalkozik vele, én napokig meg sem nézem

nem próbáltam még megbeszélni vele, csak most vettem észre

2010. jún. 21. 17:04
 6/10 A kérdező kommentje:
Én bízok benne, sőt hívni sem szoktam ha dolgozik. Ő mondja hogy majd ebédidőben felhívlak, majd este közli, hogy bocs de más is volt akkor ebédelni.... én nem zavarom. Bízok benne, még az sem zavar, ha a volt barátnővel megy valahova. Tudomásul vettem hogy még beszélnek. Nem vagyok féltékeny tipus.
2010. jún. 21. 17:07
 7/10 anonim ***** válasza:
De miért nem akar veled beszélni, ha a munkatársai is hallhatják? Nem kérdezted még meg tőle? Nekem kicsit furcsa hogy "más is hallhatta volna ezért nem hívtalak" :S
2010. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez nekem is furcsa kicsit.... Bár mostanában beszéltünk úgy.
2010. jún. 21. 19:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebéd időben szerintem ez természetes, illetve maga a munkaidő alatt is. Egyrészt nem illik hosszasan telefonálni miközben dolgozik, nyilván őt sem azért fizetik, másrészt hogy ha egy asztalnál ebédel valakivel, akkor hogy néz ki, ha ő ott tömi csöndben a fejét, a párod pedig veled "enyeleg". Ezt most tényleg ne vedd sértésnek, a legnagyobb jó szándékkal mondom, hogy ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy nem akar felvállalni, vagy szégyellne. Egyszerűen csak ez az etikett! Nekem sem jutna eszembe a párommal telefonálni ebéd közben, hogy ha az egyetemista társaim ülnek az asztal körül mellettem! (ha egyedül vagyok az természetesen más) Egyszerűen nem oda való! Maximum kérd meg arra, hogy akkor ne mondja azt hogy hívni fog ebédszünetben, mert így várod, és utána csalódott vagy. Ha hív hív, ha nem nem! Próbáld ezt egy kicsit a másik oldalról nézni, egyszerűen vannak olyan emberek akik nem szeretnek társaságban telefonálni, és ez nem azért van mert szégyellnének bárkit is!
2010. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én ezt értem. Csak van aki előtt beszél van aki előtt nem. De megértem én ezt is soha nem hisztiztem azért mert nem hívott, csak úgy megjegyeztem magamnak.
2010. jún. 21. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!