Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kimutatni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kimutatni hogy mit érzek? Miért az ellenkezője látszik annak mint amit érzek?

Figyelt kérdés
Nem rég egy egész napos programom volt azzal a fiúval aki nagyon tetszik. Jól éreztem vele magam, mert vele MINDIG jól érzem magam. Akkor is amikor nem csinálunk semmit, csak ülünk egy kopott padon vagy akármilyen másnak unalmas dolgot csinálunk, nekem az nem unalmas ha vele lehetek. Ehhez képest állandóan azt kérdezte hogy unatkozok-e, vagy mit csináljunk h ne unatkozzak? Nem azt látta rajtam amit érzek...és hiába mondtam neki hogy minden jó úgy ahogy van, sztem nem hitte el... És magát hibáztatja, hogy nem tud elszórakoztatni. A másik pedig az hogy nem tudok beszélni... Tőmondataim vannak ami borzasztóan zavar de nem tudok ellene tenni! A srác is mondta már hogy nagyon megnehezítem a dolgát ezzel...És ez már tart egy ideje, hogy álltalában próbál rávenni hogy beszéljek magamtól vagy hogy ne tünjek kedvetlennek amikor vele vagyok. Nem tudom mi a baj velem. Miért nem tudom kimutatni, hogy imádom azt az eltöltött időt amit vele tölthetek? Mit csináljak, vagy mondjak h elhiggye? A baj az, hogy sztem lassan ráhagyja az egészet, akármennyire is tetszem neki vagy szeret (az elöbbit neke mondta, az utóbbit mástól hallottam), úgy van vele hogy nem foglalkozik velem többet ha nem tud boldoggá tenni(legalább is ő ezt hiszi)? Nem akarom hogy úgy legyen vége hogy el se kezdödött igazán, miattam, mert ennyire béna vagyok.
2009. aug. 10. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
énis mindig így vagyok ezzel én sem tudok rajta változztatni én meg még tőmondatokat sem használok néha csak csendben űlök XD szal én extra szánalom vagyokXD
2009. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

pedig ha itt igy elő tudod adni, akkor muszáj lenne a fiúnak is legalább feleígy elmondani.

Gondolom nagyon gátlásos lehetsz, ha nem megy a közvetlen beszélgetés. A barátnőiddel is ilyen vagy? Ha nem akkor csak a fiú miatt vagy zavarban, ha pedig igen, akkor azért nem ártana mondjuk tükör előtt beszélned, vagy valahogy gyakorolni. :) (Mondjuk kevesebb msn, vagy effélék, mert azok nagyon lerontják egy ember kommunikációs viselkedését)

2009. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
már így is utálok msn-ezni...és mkivel gátlásos vagyok...
2009. aug. 10. 19:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Pedig akkor csak az segít, hogyha társaságba jársz :) Mindenesetre azért a fiúnak tényleg próbáld megmondani, hogy nem vagy az a típus akiből árad a duma, és persze hogy nagyon jól érzed magad vele :D
2009. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem menj el pszihológushoz,tuti valami tudat alatti szorongásod van!
2009. aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Énis ilyen vagyok csak fiúba. Néha már idegesít hogy milyen balf.sz vagyok :) De szerintem na aggódj. Próbálj kedves lenni, mosolyogj. Legyél kicsit bátrabb. Mond magadnak hogy : "nem lehetsz ilyen balf.sz, mondjál már valamit" meg ilyenek. De am én pl. jobban szeretem ha egy lány csendes, mintha túl sokat beszél.
2009. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hozzám lépest még a csendes is dumagép...
2009. aug. 12. 18:45
 8/12 A kérdező kommentje:
Mennék egy dokihoz de nincs rá pénz...meg ha anyum megtudná h dokihoz akarok járni akkor meg agyamra menne, mert ő akarná megoldani a problémámat, és néha kiidegel hogy ilyen. Nem fogadná el h egy idegen segít
2009. aug. 12. 18:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem adsz semmilyen jelet a fiúnak akkor ne csodálkozz ha feladja. Ha akarod őt akkor mondd el neki valamilyen módon...biztos meg tudod oldani...

Vagy egyszerüen lépj egyet és öleld át,utána pdig nézz mélyen a szemébe és mosolyogj rá, vagy csókold meg...

Ha tetszik és akarod mindenképp adj neki valamilyen jelet hogy elhiggye hogy szereted...nem kell beszélned csak légy vele sokat és megismer téged.

Sokan csak azért beszélnek mert azt hiszik a hanggal könnyebb bánni mint a csenddel:D

vicces lehet hogy egymás mellett ültök a padon szinte síri csendben...legalább ölelkezzetek hogy érezzétek egymást

2009. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A pad csak egy példa volt :D

Tudom hogy ha nem megy szóval akkor mutassam ki cselekedettel, és én azt is csinálom, de azért az se normális hogyha nem tudok mit mondani akkor hirtelen megölelem...Mármint én megértem hogy hiányoznak neki a beszélgetések, nekem is hiányozna. Én sztem hülyét kapnék magamtól fordított esetben...

2009. aug. 13. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!