Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kimutatni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kimutatni hogy mit érzek? Miért az ellenkezője látszik annak mint amit érzek?

Figyelt kérdés
Nem rég egy egész napos programom volt azzal a fiúval aki nagyon tetszik. Jól éreztem vele magam, mert vele MINDIG jól érzem magam. Akkor is amikor nem csinálunk semmit, csak ülünk egy kopott padon vagy akármilyen másnak unalmas dolgot csinálunk, nekem az nem unalmas ha vele lehetek. Ehhez képest állandóan azt kérdezte hogy unatkozok-e, vagy mit csináljunk h ne unatkozzak? Nem azt látta rajtam amit érzek...és hiába mondtam neki hogy minden jó úgy ahogy van, sztem nem hitte el... És magát hibáztatja, hogy nem tud elszórakoztatni. A másik pedig az hogy nem tudok beszélni... Tőmondataim vannak ami borzasztóan zavar de nem tudok ellene tenni! A srác is mondta már hogy nagyon megnehezítem a dolgát ezzel...És ez már tart egy ideje, hogy álltalában próbál rávenni hogy beszéljek magamtól vagy hogy ne tünjek kedvetlennek amikor vele vagyok. Nem tudom mi a baj velem. Miért nem tudom kimutatni, hogy imádom azt az eltöltött időt amit vele tölthetek? Mit csináljak, vagy mondjak h elhiggye? A baj az, hogy sztem lassan ráhagyja az egészet, akármennyire is tetszem neki vagy szeret (az elöbbit neke mondta, az utóbbit mástól hallottam), úgy van vele hogy nem foglalkozik velem többet ha nem tud boldoggá tenni(legalább is ő ezt hiszi)? Nem akarom hogy úgy legyen vége hogy el se kezdödött igazán, miattam, mert ennyire béna vagyok.
2009. aug. 10. 19:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

akkor a legegyszerűbb amit tehetsz ha akarod őt hogy te kezdeményezel. Ne ijedj meg. Csak annyit akarok mondani hogy te szervezz programot kettőtöknek és lehetőleg minél többet, hogy minél többet legyél jelen az életében. Majd kialakul. Előző válaszoló voltam:D

Jakomo 25F

2009. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az ilyen programok kudarcba fulladnak...hiába szervezek bármit vagy ő szervez, nem tudok beszélni vele...
2009. szept. 12. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!