Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Van egy lány, jó ideje nagyon szeretem, de sajnos elég régóta van barátja akivel kölcsönösen szeretik egymást és nagyon jól megvannak. Szinte biztos vagyok benne, hogy most miattam nem hagyná ott, de ha nem lenne senkije akkor talán lenne esélyem. Azt meg nem fogja mondani, hogy ha majd szakítanak akkor igen mert ez nagyon hülyén jön ki. A végtelenségig nem akarok várni rá, mert kitudja mikor szakítanak...Félek attól, ha most mondom el hogy mit érzek iránta akkor végleg elveszítem. Szerintetek mit csináljak? Elmondjam neki?
2010. jún. 21. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem is
2010. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
akkor veszíted el ha nem mondod el neki!!!tapasztalat...=(
2010. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha jól megvannak, semmi értelme elmondani neki, úgyis jönne a legyünk barátok meg te egy nagyon értékes fiú vagy és más lány biztos nagyon fog szeretni maszlag. lépj túl rajra valahogy inkább:/
2010. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mondd el. De ahogy olvastam amit írtál, az jött le, hogy te sem akarod elmondani, mert fölösleges lenne :) Ne várj rá :)

(Max. ha nagyon kell neked, amikor találkoztok érintsd meg, tarts testi kontaktust. Ezzel lehet elérni, hogy ne csak barát legyél)

2010. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj túllépni rajta! Nem érdemes elmondani neki!
2010. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. jún. 21. 15:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már mért ne volna érdemes elmondani neki?...hát ilyenek a mai fiúk?...már az érzéseiteket sem tudjátok bevallani?...szerintem mondd el neki, mert ha majd úgy hozza a sors, 20 év múlva ne azért verd a fejed a falba, hogy mi lett volna ha elmondtad volna neki, hanem nyugodt lelkiismerettel mondhasd magadnak, hogy te legalább megpróbáltad....szerintem mondd el, mert így csak szenvedsz...ha elmondod, megtudod a válaszát, és tisztalap hogy akar-e tőled valamit, vagy sem...és ha tényleg jó a párkapcsolata, akkor ezzel nem fogsz ártani neki sem...
2010. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!


mi az, hogy iylenek a mai fiúk? Miért, szerinted, ha nagyon jól megvan a lány a párjával, és megmondja neki valaki, hogy mennyire szereti, akkor el fogja hagyni? vagy szerinted sikerrel jár? Biztos nem. Jön az, hogy "te egy nagyon értékes srác vagy, de maradjunk inkább barátok stb.:" meg a szánalom. Annyit érne szerintem, ha elmondja neki ebben a helyzetben mint a sz*rnak 1 pofon! ha viszont szakító félben lennének a csaj meg a pasija, vagy a pasi rosszul bánna vele, elhanyagolja, akkor érdemes lenne megmutatni, hogy van aki nem tenné ezt vele, és akkor lehetne esély. de így....nem lesz.

2010. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kedves utolsó...mindig van remény...és ha meg sem próbálja, honnan tudhatja, hogy sikerült volna-e?...nem kell annyit okoskodni, és mást leoltani a véleménye miatt...én azt javaslom, hogy mondja meg...ő majd eldönti, hogy elmondja vagy sem...
2010. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval
2010. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!