Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki mitérzek iránta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki mitérzek iránta?

Figyelt kérdés
Még kb3hónapj felvettem egy lányt msn-re és egész jól elbeszélgettünk stb párszor találkoztunk is meg minden szerintem jól elvoltunk.De az az igazság hogy én eléggé beleestem és ő pont olyan akire mindig is vágytam mert szinte majdnemhogy 100%-ban hasonlóan gondolkodunk ugyanazokat szeretjük stb.Csak félek ha elmondom neki mitérzek iránta utána elég érdekes lenne vele találkozni stb(suliba minden hétfőn találkozunk)...Merthát mondta is még nekem hogy utálja hogy szinte minden fiu bartája járni akarna vele.....Nemtudom elmondjam-e vagy sem....de így magambantartni sem jó:S Elmondjam és kész lesz ami lesz vagy mitcsináljak?Ennyire még nemestem bele senkibe.....lehet hogy semmi esélyem sőt inkább biztos csak így annyirarossz mintha már rég együttlennénk annyira hiányzik és mostanában msn-en sincs beszélni se tudok vele :S
2010. jan. 7. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Te magad mondod, hogy nicns eséyled, akkor emg mit akarsz, de szerencsétlen?
2010. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mérlegelj, mi a fontosabb! Lehet, hogy ti lesztek az álompár. Lehet hogy csúnya pofára esés. Lehet hogy elvesztesz egy barátot.

Egy biztos: csak akkor tudod meg, ha elmondod neki. Ha nem mondod el, lehet évekig kínozni fog: mi lett volna, ha...?

2010. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne kövesd el az én hibámat. Szóval nyugodtan beszéld meg vele. Hidd el rosszabb érzés látni napi szinten és csak a barátjának lenni. Ha meg tisztázzátok a dolgot, akkor már tudod, hogy nincs nála esélyed ezért már egy idő után már csak te is barátként fogsz rágondolni. Ha meg ős is ugyan úgy érez irántad életed egyik legjobb döntése lesz.
2010. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt hogy nincs esélyem azért írtam mert ego=0

Hameg nemmondom el akkor énfogok ezmiatt a falra mászni de aztsem akarom hogy utána mint barátot elveszítsem ha pofáraesés lenne......

2010. jan. 7. 22:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, miért írtad, igaza van a hozzászólónak, vagy nincs eséyled, vagy lehetne, de az egó=0 egyenlet miatt nincs. Lépj túl az ügyön!
2010. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért nincs mert amit a legrosszabban bírok az a pofáraesés... Amugymeg legyek olyak mint a sok köcsög egos divatb*zi és tegyem az agyam?Inkább maradok ilyen..
2010. jan. 7. 22:47
 7/10 anonim ***** válasza:
te vagy a férfi! még jóhogy kezdeményezz! vagy megvárod amig ő libeg oda hozzád.? na azt várhatod. ha kikosaraz sem dől össze a világ. ne légy már gyáva!
2010. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

élőbe mondd el ne msn-en

ha msn-en mondod el ->nagyon bu-zinak fog nézni még meg se ölelheted meg semmi

2010. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél köcsög emós divatb*zi, bár sztem majdnem olyan rossz, ha itt rinyálsz, meg msn-nel jössz, bazzeg. Szemtől szembe, ha igazi férfi vagy, s nem valami nyomrék nyál!
2010. jan. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vele érdekes lenne élőben beszélni erről..... élőben mindketten jókat hülyülünk stb érdekes lenne komolydologról beszélni vele......msnen szoktunk komolyabbakról beszélni....
2010. jan. 8. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!