Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki mitérzek iránta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki mitérzek iránta?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nemrég ismerkedtem meg de elég jó barátok lettünk hamar elégjól elvagyunk egymással.Én viszont még pont azért vettem fel msn-re mert belevagyok esve.Elmondjam neki hogy én mitérzek?Csak aztsem akarom hogy ha nemlehet semmi a barátság megszűnjön....Elég sokan szeretnének vele járni és nemtudom aztsem hogy egyáltalán bejövök-e neki....Hogy kérdezzem meg vagy mivel utaljak rá?Néha olyan msnen mintha őis akarna valamit de van amikor simán barátként beszélünk és nemtudom.....
2010. jan. 5. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, mert azzal megijeszted. Inkább próbáld ezt a barátságot elmélyíteni és mindenféle programokkal kapcsolattá alakítani.
2010. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van egy lány barátnőm aki ugyanilyen helyzetben van mint te( persze ott fordítva, ő a lány) Mikor ismerkedtetek meg ? Buliban ?
2010. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még régebben buliban láttam őt aztán full véletlen vipen ráakadtam aztán felvettem msnre pont nemsoká dobta a volt barátja és eléggé kivolt és én "vigasztalgattam" meg ilyek és így ebből lett egy barátság.....Csak olyanrosz hogy néha olyan utaló jeleket is ír mintha tényleg akarna valamit...Elkezdtük egymást hugicázni meg bátyózni hülyeségből és mondta hogy ezt hagyjuk nemakar a hugom lenni,mondtam énse a bátyád és kérdezte te miért nem?Meg hasonlók mintha utalna rá meg van amikor rengeteg imádlak meg szeretlekkel köszönünk el van amikor csak úgy elbeszélgetünk simán szóval nemértem :S
2010. jan. 5. 18:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Amugy nemrég kb 3hónapja mikor velem szakított bnőm utána nemsokkal....
2010. jan. 5. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy látom msn-es a dolog, úgyhogy hajrá, élőben is meg kell jobban szemlélni.
2010. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát élőben is találkozunk néha csak mivel aligvan msnen még talit se tudunk megbeszélni rendesen kinek mikor jó stb pedig annyira beleestem.... szinte rendesen hiányzik hogy nembeszélhetek vele :S
2010. jan. 5. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!