Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki mitérzek iránta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki mitérzek iránta?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki eléggé tetszik stb ami kiderül így neten keresztül hogy stílusban stb szinte ugyanolyanok vagyuk...Aztán megbeszéltünk egy talit amit sajna még lekellet mondanom.Aztán ő sem sokat tud fennlenni de Ő is szeretném bepótolni a talit majd csak nemtudom mikor lesz idő....Szerintetek ha elmondanám neki hogy én mitérzek iránta és többet szeretnék tőle minthogy barátok legyünk az bajlenne?Vagy esetleg van valami kérdés amivel finoman célozgatva kiderül hogy Ő is esetleg aztakarja amit én?(eléggé beleestem a lányba)Jó tudom azlenne a legjobb ha találkoznánk stb csak nemakarok olyan álmot kergetni amiről tudom hogy nemjön össze,inkább derüljön ki hogy ebből csak barátság lehet és énis úgyállok hozzá :) Létszi valaki írjon valami értelmes és segítő választ mittegyek :)
2009. dec. 29. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem még várd meg a találkát. kár hogy nem írtad le hány éves vagy
2009. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én 17 Ő 16
2009. dec. 29. 22:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Légy határozott,hívd fel vagy írd meg neki ,hogy találkozzatok és ha találkoztatok és úgy látod kölcsönös a szimpátia lépj:)
2009. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Írd meg azt hogy szereted.Lehet kicsit nyersnek tűnik a válaszom, de énis ezt fogom tenni a netes fiúval.

Amikor kezdtem megismerni akkor még csak tetszett...utána beleszerettem és arra gondoltam ááá kivárom a találkát és neten keresztül tuti nem szerethettem bele.Magamnak is tagadni próbáltam, hogy ő több, mint egy barát.Most már másnak is nehezen tudnám letagadni

Persze, másokon keresztül énis próbáltam kideríteni, neki tetszem-e de ő nem olyan aki ilyeneket elmond =/ Tehát nem adott érthető választ hanem inkább azt kérdezgeti hogy mire kellett a kérdés és hogy haverom engem közvetít-e.Okos egy pasi az biztos.

2009. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor írjam meg neki énis hogy én többetérzek iránta mint egy barátság és ha aztmondja hogy ő nemszertne ettől többet akkor hagyjam?Vagyis nekemis így jobblenne mert nemkergetnék álmokat....
2009. dec. 29. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy fájna írkálna neki hogy csak barát és semmi nem lehet köztetek, akkor hagyd :'(
2009. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
várd meg a találkát. Lehet hogy élőben nem is olyan szórakoztató... akkor meg nem csináltál semmi hülyeséget... szerintem...
2009. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nemfájna úgy írkálni hogycsak egy barát de ha lehetne én többet is akarnék ha nem akkor nem megértem csak jólenne tudni h van esélyem és tegyek is érte vagy teljesen fölös.....
2009. dec. 30. 00:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el neki..Ha csak barátságot szeretne azt fogadd el =( (Persze később még beléd szerethet)
2009. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!