Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csináljak (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak (? )

Figyelt kérdés
én most 17 vagyok és tetszem egy 26évesnek.. szerintem 9év korkül az sok, és ráadásul bnője is van akivel 1hónapja látom mindig de olyanokat mondd h dobni fogja miattam meg ilyesmi, ilyenkor viccel de szokta mondani h mennyire szép vagyok stb...
2010. jún. 21. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tanulj meg steptáncolni.
2010. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak sexelni akar veled az ilyet el kell küldeni a p.csába
2010. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A 9 év nem lenne sok, ha nem ebben a felállásban lenne. Így azonban azt gondolom, nem megfelelő, mert teljesen más dolgokra vágyhat az élet terén ő, mint te. Ráadásul 26 éves létére elég komolytalannak tűnik. Nekem úgy tűnik, csak játszik veled, vagy pedig rövidtávon tart rád csak igényt.

20L

2010. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jaja, csak szexre hajt. felejtsd el.
2010. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"szerintem 9év korkül az sok, és ráadásul bnője is van"

szerintem te is látod mi a helyzet. Gondold magad a másik lány helyébe, ráadásul mi garantálja, hogy téged nem fog dobni valaki másért...

Természetes, hogy imponál ha egy idősebb srác bókol neked, de jobban jársz ha keresel vkit aki tényleg érdeklődik irántad és nem csak vésztartalék vagy neki.

2010. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem nézzük a másik barátnőt, szeritnem hagyd magad egy pár éjszakára, csak komolyat ne várj. a szex jó!:)
2010. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem is csak dugni kelesz, ha nem szeretnéd hogy csak szeretö legyél, akor küld el a pi.csába =]

16L

2010. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!