Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátom nem tudja elviselni a kutyáimat a szobában.17/L

Figyelt kérdés

A hétvégén aludt elöször nálunk és nehezményezte, hogy a 3 kutyám is a szobámban aludt. Tudják, hogy mi a rend. Nem jönnek fel az ágyra, nem ugrálnak, csak lefekszenek a helyükra. A barátom azt mondta, hogy, ha kistestű kutyákról lenne szó nem zavarná, de 3 nagy kutya (bernáthegyi, németjuhász, bernipásztor) az más helyzet. Akkor hajlandó legközelebb eljönni, ha a kutyákat kirakom a szobámból.

Azért nem értem a kiakadást, mert tudta, hogy esténként bejönnek a szobámba és reggel meg mennek ki az udvarra. Látta már többször a szobát és mindig ott volt a kutyáknak kialakított hely. Nem fogom kirakni kutyáimat, de azt se szeretném, ha emiatt menne tönkre a kapcsolatunk. Mit csináljak, hogy ne duzzogjon a barátom?


2010. jún. 21. 11:29
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Ha nem büdös, nem csinál zajt, nem kelt fel hajnal közepette akkor is max egy kutyát tűrnék meg a szobába. Nem sok férfi szeret állatkertbe lakni.

23/F

2010. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ha makacs ember, akkor 2 választásod van. Vagy mennek a kutyák, vagy nem alszik ott többet a barátod. Ebben neked kell döntened.


Nem tudom, hogy éltek-e szexuális életet, de ha igen, akkor nem csodálkozom, hogy nem akarta őket estére benntartani. Én sem szeretném, ha szeretkezés közben 3 plusz szempár figyelne.


22F

2010. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Vagy én vagy kibírja a kutyáimmal."


azt úgy megaszontad kölyök.

2010. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
aludj te nála.
2010. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Ha választanom kell, akkor ne aludjon itt. 3 nagyon szelíd kutyáról van szó. Azt meg nem értem, hogy 3 kutya miért zavar szex közben, ha csak fekszenek.
2010. jún. 23. 15:06
 26/26 anonim ***** válasza:
12%
úúúristen...Van itt pár beteg.... könyörgöm, azok KUTYÁK, nem emberek! Persze, aranyosak, lehet őket szeretni de áh...úgyis felesleges magyaráznom:) Sajnálom az ilyen embereket, hogy nincs nagyobb örömük az életben.
2010. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!