Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátom nem tudja elviselni a kutyáimat a szobában.17/L

Figyelt kérdés

A hétvégén aludt elöször nálunk és nehezményezte, hogy a 3 kutyám is a szobámban aludt. Tudják, hogy mi a rend. Nem jönnek fel az ágyra, nem ugrálnak, csak lefekszenek a helyükra. A barátom azt mondta, hogy, ha kistestű kutyákról lenne szó nem zavarná, de 3 nagy kutya (bernáthegyi, németjuhász, bernipásztor) az más helyzet. Akkor hajlandó legközelebb eljönni, ha a kutyákat kirakom a szobámból.

Azért nem értem a kiakadást, mert tudta, hogy esténként bejönnek a szobámba és reggel meg mennek ki az udvarra. Látta már többször a szobát és mindig ott volt a kutyáknak kialakított hely. Nem fogom kirakni kutyáimat, de azt se szeretném, ha emiatt menne tönkre a kapcsolatunk. Mit csináljak, hogy ne duzzogjon a barátom?


2010. jún. 21. 11:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elviselni a háziállatokat alapból, de a barátnőm kedvéért az egy szem kiskutyáját tolerálom vmennyire. Szóval, bár a zsigereim azt mondják, h dobd ki a kutyákat a francba, vmi kompromisszumot kéne keresnetek. Amúgy én tuti nem járnék olyan csajjal, akinél 3 ekkora dög alszik a szobában.
2010. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Nekem ez a 3 kutya rengeteget jelent. A bátyám halála után csak ők meg a szüleim maradtak nekem. Többet jelentenek nekem ez a 3 "bolhás" (ahogy vki írta), mint azok a "barátok", akik miután elvesztettem 6 éve a bátyám eltűntek. Nélkülük nem tudtam volna átvészelni azt az időszakot. Ők mindig kitarottak mellettem.

2010. jún. 21. 13:24
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Látom sok itt az állatbarát... A kérdésre visszatérve: Azt megérteném,ha azért nem bírná őket,mert egy ágyban alszol velük (vagy hogyha megtámadták volna őt), dehogy amiatt,hogy csak egy szobában? Amit a barátod csinál az hiszti. Én megvárnám,amíg lenyugszik. Ha továbbra is duzzogna,akkor én hagynám a sunyiba... Tudom,hogy azt írtad,hogy nem szeretnéd,ha tönkremenne a kapcsolatotok, de akkor nem szeret igazán,ha nem tud kutyástul elfogadni. Ha szeretne,akkor elfogadná,hogy szereted a kutyáidat,és megértené,hogy mennyire fontosak neked (mert gondolom tudja,hogy a kutyáid voltak a vigaszaid,amikor meghalt a bátyád). Ha mégse tudná,akkor magyarázd el neki,ha így se lesz toleránsabb,akkor dobd ki. Mert most még ezt kéri, holnap meg mást...A kutyáid 6 éve vannak veled, a kapcsolatod meg még nem lehet olyan hosszú. A barátoddal szakíthatsz,de a kutyáid mindig hűségesek maradnak hozzád. Hidd el még sok helyes, aranyos, kutyákat szerető fiú van a világon, biztos találsz egyet. :) Nekem is van két kutyám,ha kell én tűzbe mennék értük,úgyhogy átérzem mennyire szereted őket.(Én is hasonló helyzetben vagyok,mint te. Nekem 10 éve halt meg az apukám, ha nem lettek volna ott mellettem a kutyáim,akkor nem is tudom,hogy vészeltem volna át a nehéz időszakot). A szomszéd fiút meg seggbe rúgnám a helyedben. Ha kell segítség hozzá, én szívesen megyek!:) 17/L
2010. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Ez viszont beteges mentális projekció, fordulj pszichológushoz ezzel (ezt nem csesztetésből mondom, komolyan).
2010. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a barátod este roszalkodni szeretne veled, csak ugyérzi hogy figyelik (a kutyák) és ez zavarja öt. vagy büdösnek érzi a kutyákat =|

16L

2010. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy a kutyáim voltak a vigaszaim.
2010. jún. 21. 18:33
 17/26 A kérdező kommentje:

Ha normálisan, egészségesen, sok mozgással neveled a kutyát sokáig élnek.

Am igen a németjuhász és a bernipásztor 6 éves a bernáthegyi pedig 7.

2010. jún. 21. 20:25
 18/26 anonim ***** válasza:

Nekem macskám van, és ő mindig az ágyamba alszik, amikor volt barátom és nálunk aludt, akkor úgy aludtunk, hogy köztünk a macska. Az én exem se szerette , de nem voltam hajlandó kitenni a macskát csak azért mert ő úgy fütyül. Nem mintha nem lett volna fontos a kapcsolat, mert számomra nagyon is az volt.

Egyébként gondolj bele, a kutyáid meg vannak neked évek óta, a barátod veled van gondolom kb pár hónapja, vagy akár egy éve is ( lényeg ha a kutyusok régebb óta vanna). Nem akarlak elkeseríteni, de 17 évesen valószínűleg nem ő lesz a férjed, még ő lesz pár hónapig, esetleg pár évig, de a kutyáid valószinűleg tovább veled maradnak mint a pasid. Ezek tények. Szóval én emiatt nem raknám ki a kutyákat. Ha a barátodnak ennyire nem tetszik a szitu, ne aludjon nálatok, ennyi.

2010. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Szerintem sose tudni, nemrég volt a közelünkbe egy házaspár, akinek a gyerekét megfujtotta a kutya. Nem játék úgy, ha idegen van nállatok. Szerintem ha ott alszik akkor a kutyák mennyenek ki :)
2010. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Sajnos teljesen más a gondolkodásod neked, mint a barátodnak. Ez összeférhetetlenségre utal.


Nincs igazi megoldás, a kutyákat, vagy a barátodat KI KELL RAKNI!

2010. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!