Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál vagy szeret?

Figyelt kérdés

Már egyszer jártunk 4 hónapot (télen szakítottunk), utánnam nem volt senkije, előttem pedig 2 évet járt egy 21 éves lánnyal (de őt a végére nem szerette már, mert folyton hisztizett). A szakítás óta keveset beszélgettünk, de tegnapelőtt együtt mentünk egy koncertre (többen) és végig együtt lógtunk :) Megfogta kezem, hozzámbújt, amikor puszit akart adni viszont elhajoltam. Újra érzem azt a meleget és bizsergést. Szerintetek?

Én 16/L, ő 19/F

(amikor jártunk nem feküdtem le vele, ő már akarta, de nem erőszakoskodott)


2010. jún. 21. 10:19
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Teljesen egyetértek veled, nem te vagy a szégyen, hanem aki egyből odaadja magát!

Erre legyél büszke!

2010. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!