Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál vagy szeret?

Figyelt kérdés

Már egyszer jártunk 4 hónapot (télen szakítottunk), utánnam nem volt senkije, előttem pedig 2 évet járt egy 21 éves lánnyal (de őt a végére nem szerette már, mert folyton hisztizett). A szakítás óta keveset beszélgettünk, de tegnapelőtt együtt mentünk egy koncertre (többen) és végig együtt lógtunk :) Megfogta kezem, hozzámbújt, amikor puszit akart adni viszont elhajoltam. Újra érzem azt a meleget és bizsergést. Szerintetek?

Én 16/L, ő 19/F

(amikor jártunk nem feküdtem le vele, ő már akarta, de nem erőszakoskodott)


2010. jún. 21. 10:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Le akar fektetni. Jó eséllyel ennyi.
2010. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%

4 hónap szex nélkül?

még szép hogy szakított veled!

2010. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy nem tud lefektetni


Dehát csak 16 vagyok :d és petting volt (amúgy szerintem kicsit később hagytam volna, mert én is akartam, csak.. nemtudom, talán nem mertem)

2010. jún. 21. 10:28
 4/21 anonim ***** válasza:
4%
Én egy hónap után dobtalak volna, Te szégyen...:)
2010. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Ne hallgass itt a gyengeelméjűekre. 16 évesen ha úgy érzed nem vagy kész a szexre, akkor várj vele. A fiúnak ezt el kell fogadni ha szeret, ha nem tud ezzel élni akkor nem érdemel meg téged.
2010. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem erölteti a szex-et, akkor az már jó jel. Jól teszed, hogy van tartásod. Aki azért elhagy, mert nem bújsz az ágyába a 2. napon (16 évesen!!!!!!!!!!!) az meg sem érdemel. Aki szeret, az mindenért szeret! Nem csak a szex miatt. Azt akarja, hogy Neked is mindenben jó legyen! Mert szeret, és nem csak mondogatja.
2010. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
9%
Magadnak kevered a szart... aztán csodálkozol.
2010. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

10:38 Ígyvan, én vagyok a szégyen, mert nem dugatom szét magam orrba-szájba :) Lehet hozzá vagy szokva, hogy a lányok többsége 1 hét után odaadják magukat, ők nem szégyenek? De, azok. Most akkor döntsük már el kérem szépen :)


Többieknek köszönöm

2010. jún. 21. 10:54
 9/21 A kérdező kommentje:
(Várok még válaszokat)
2010. jún. 21. 10:54
 10/21 anonim ***** válasza:
hat szerintem ez nem szegyeny. en is voltam hasonlo helyzetben. es akit nem erdekli vagy csk szivatni akar az ne lepjen fel erre az oldalra me mar kezd nagyon idegesiteni az ijen:@
2010. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!