Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál vagy szeret?

Figyelt kérdés

Már egyszer jártunk 4 hónapot (télen szakítottunk), utánnam nem volt senkije, előttem pedig 2 évet járt egy 21 éves lánnyal (de őt a végére nem szerette már, mert folyton hisztizett). A szakítás óta keveset beszélgettünk, de tegnapelőtt együtt mentünk egy koncertre (többen) és végig együtt lógtunk :) Megfogta kezem, hozzámbújt, amikor puszit akart adni viszont elhajoltam. Újra érzem azt a meleget és bizsergést. Szerintetek?

Én 16/L, ő 19/F

(amikor jártunk nem feküdtem le vele, ő már akarta, de nem erőszakoskodott)


2010. jún. 21. 10:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
És amúgy szerintetek kihasznál vagy szeret?
2010. jún. 21. 11:28
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért használna ki? Az teljesen más.
2010. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzel iránta valamit, akkor meg lehet próbálni. Nem úgy tűnik, hogy kihasznál. De csak akkor feküdj le vele, ha Te is akarod! Azok a csajok akik már 1 hét után odaadják magukat, azoknak olyan pasi kell akik ezt elvárják. Neked, (és jól teszed, főleg 16 évesen) olyan pasi kell, akinek van türelme, kitartóan udvarol, ezért becsül, és ezért lesz hűséges. Van aki ezt ítéli el, van aki azt. Egyszerűen csak megfelelő partnert kell találni. Persze van, hogy ahhoz egy élet is kevés. Sok szerencsét!
2010. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :)
2010. jún. 21. 11:46
 15/21 A kérdező kommentje:
Még írhattok véleményeket! :)
2010. jún. 22. 22:21
 16/21 anonim ***** válasza:
Ki szakított? Ha ő akkor csak egy svindlis szemétláda
2010. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Ő (de akkor senkivel sem találkozott, mert akkor szakítottak szülei)

És ma hazakísért szakadó esőben :S Nem tudom, én azért nem kísérgetnék egy lányt, ha csak lefektetni szeretném (Főleg ha tudom, h nem hagyná!)

2010. jún. 22. 23:02
 18/21 anonim ***** válasza:

Miért kell azért bántani mert nem adta magát oda!Nem értem ha valaki lefekszik valakivel azt is ocsárolják,ha nem meg azért!Döntsétek már el mi a jó??!!

Lehet hogy újra fellobantak az érzelmei!

Ha szexre hajtana akkor máshogy viselkedett volna egyből lekapott volna meg elhívott volna ahol csendesebb a légkör!

2010. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én simán hazakísérek egy csajt szakadó esőben ha utána megkufhatom:D
2010. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én simán hazakisérnék bármilyen csajt szakadó esőben... nem kell ahhoz akarnom tőle valamit
2010. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!