Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt, ez megbocsájthato?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, ez megbocsájthato? (Lennt. Folyt. )

Figyelt kérdés
kb 4 honappal ezelött jártam egy fiuval akibe nagyon szerelmes voltam 8 honapot voltunk együtt mindenn tökéletes vollt csak a végén veszekedtünk... miután szakitottunk megtudtam h megcsalt..most ujra találkoztunk jo érzés volt vele beszélni,és uujra megölelni, kb ugyanazt éreztem mint régen, eléggé kavarognak bennem az érzések és nem tudom mit tegyek, szerintetek megbocsájthato az ilyen?
2010. jún. 21. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. A lent pedig egy n.
2010. jún. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A megcsalás megbocsátható- de nem mindegy, hogyan csalt meg. Pl. anno az én párom egy fiúval csalt meg, és a szakításunk UTÁN mondta el, amikor már veszett ügy voltam neki. Amúgy az az eset hónapokkal ezelőtt történt. Néha nagyon is igaz az a mondás, hogy amiről nem tudsz, az nem fáj... Utólag azt mondom, mi a fenének mondta el?!

Szóval neked kell eldöntened, hogy megbocsátod-e neki ezt a félrelépést, a saját mércédhez képest ez az eset belefér-e? Az is lehet, hogy nem is volt annyira tökéletes a kapcsolat, csak belevetítettél... ez mindenkivel előfordul.

2010. jún. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs ez kimaradt 22/L
2010. jún. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem!

Én soha nem bocsájtanám meg a barátnőmnek ha megcsalna!

15F

2010. jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ hogy kivel csalt meg, hol, miért és hogyan!!!!!! Ha leírod akkor mondok véleményt:) 19L
2010. jún. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem attól függ hogy kivel csalt meg, hol, miért és hogyan!"


Nem mindegy? A lényeg ugyan az.


F/29

2010. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

a végén már sokat veszekedtük eljárt bulizni h levezesse a "feszültséget" és hát ott történt meg.

Tudom hogy én is hibás vagyok benne, mert nem kellett volna annyit veszekedni.Ő is sokat változott és én is. De nagyon tanácstalan vagyok :(

2010. jún. 21. 11:46
 8/9 anonim ***** válasza:

09:11-es vagyok!

Szerintem adhatsz még egy esélyt a kapcsolatotoknak, lehet hogy jót tett mindkettőtöknek az a kis szünet. Általában mindkét fél hibás abban hogyha az egyik megcsalja a másikat, ritka az hogyha nem, és az az ami nem megbocsájtható szerintem. Remélem érted mire gondolok. Szóval szerintem megpróbálhatod vele még egyszer, fő hogy legyetek egymással mindig őszinték és beszéljétek meg a problémákat, és az elején szögezzétek le hogy ha valami gond van akkor azt megbeszélitek és szóltok egymásnak ha úgy érzitek! Én sok sikert kívánok.


///Aki meg lepontozott az bekaphatja, a véleményemet írtam le és semmi rosszat vagy csúnyát nem írtam úgyhogy elmehetsz a p*csába//

2010. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. jún. 21. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!