Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt. Megbocsájtható?

Figyelt kérdés
Az a sztori h a barátom a haverjánál ivott és berúgott és egy csaj rámászott.Elkezdte csókolgatni és a barátom nem csinált semmit...és a haverja szedte le róla a csajt.Ilyenkor mit kéne tennem? Megbocsájtsak vagy ne? Ha megbocsájtok hogyan beszéljek vele erről a témáról?Mert ezt meg kellene beszélni
2010. jan. 10. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
ha ez egyszeri alkalom volt szerintem megbocsátható. de mindenképp beszélni kell a barátoddal h van-e vmi probléma a kapcs.otokban a megcsalás ált. annak a jele h vmi nem stimmel. őszintén mindent meg kell beszélni.
2010. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én csak a saját példámat tudom elmesélni, talán segítségedre lesz: velem is megtörtént és ott a barátom nem volt épp tétlen, kb fél évesek voltunk mikor megtörtént, az évforduló környékén tudtam meg... ccc képzelheted milyen boldog voltam. minden összeomlott egy pillanat alatt, de nem tudtam elhagyni pedig az lett volna a logikus lépés. együtt maradtunk, sosem bocsátottam meg, csak valahogy túl léptem rajta, és hónapokkal később tudtunk csak erről viszonylag nyugodtan beszélgetni. a bizalmat is szépen lassan újra kiérdemelte. most már két évesek vagyunk, és nagyon nagy a boldogság, örülök, hogy nem hagytam el. De ettől ez még egy örök tüske bennem.


21

2010. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

De én nem érzem azt h valami baj lenne a kapcsolatunkkal...eddig nem adott semmi olyan jelet h esetleg hiányozna neki valami a kapcs.ból.Nem lógok a nyakán 3-4 naponta talizunk szal van szabadsága..és mondta is h soha senkit nem szeretett még úgy mint engem és még soha nem érzett ilyet.És én úgy érzem h ha valaki nem akar megtenni valamit akkor nem teszi meg független a piától.

Várok még válaszokat !! :D:D

2010. jan. 10. 15:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez egy egyszeri alkalom és a barátod nem hazudott neked akkor megbeszélhetitek és kompromisszumokkal túl lehet lépni rajta. Ha viszont hazudott akkor az már nagyon reménytelen. Szerintem nem akkor van igazán baj egy kapcsolattal, ha valaki megbotlik de tanul belőle, hanem inkább akkor amikor át akarja verni a partnerét, amikor már semmi együttérzés nincsen.
2010. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Barátom nem csinált semmit.."

EZ IGEN! Ez a srác SZERET!! Ezt mindenképp bocsásd meg neki,hidd el 10ből 9 már nekiesett volna a csajnak.Nem semmi,hogy a Te barátod nem esett neki=) Mindenképp bocsásd meg! =)

2010. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem csinált semmit. Aham, csak hagyta magát. Még lusta is... Nice! Én kidobnám. Ha szeret nem csal meg, akármilyen részeg. Ahogyan én sem lépek félre, ne lépjen ő sem! Plusz fordított helyzetben én is rögtön repülnék. Aki egyszer megcsal, máskor is megfog. Max., miután lebukott legközelebb jobban odafigyel, hogy ne derüljön ki. De te tudod.
2010. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csinált semmit. Még ha mondjuk megcsókolta volna a lányt akkor is: mi van? Összedőlt a világ? Ugyanúgy téged szeret? Akkor meg ki nem sz*ja le?
2010. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat!

amugy ezt a "nem csinált semmit" ezt arra értem h nem tett ellene semmit,hanem hagyta magát.

2010. jan. 11. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!