Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez manipuláció eredménye lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez manipuláció eredménye lehet?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit az egyik fiú osztálytársam néha kóstolgatott (szórakozott vele, a fiúk sokat nevettek rajta, de az alakját is méregették). Mivel naiv lánynak tűnt, régebben kicsit teszteltem, és azt mondtam neki, hogy biztos szerelmes a fiú belé. Nem tudom, hogy elhitte-e, de merészebb lett és megjött az önbizalma,elkezdett dohányozni, inni, hogy menő lánynak tűnjön (előtte félénken viselkedett).

Azon gondolkozom,hogy vajon a bátorításom is hozzájárult ehhez a változáshoz vagy nem? Csak mert van most egy másik osztálytársnőm, aki alá hasonlóan "adom a lovat", de csak finoman,hogy lássam,hogyan reagál...Azóta persze jobban nyilvánvalóvá válik a "rejtegetett" hiúsága mások előtt is,és az,hogy népszerűségre vágyik.

Mit gondoltok?


2010. jún. 21. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:

egy ribanc vagy minek kell "átverni" ilyen módon másokat?

boldoggá tesz amikor hazudsz nekik????neked hogy esne ha más hazudozna össze vissza...soha nemértettem az ilyen idióta kis faszokat.

2010. jún. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Te fiú vagy lány vagy?

VISSZAVEHETSZ A STÍLUSODBÓL!Nem vagyok ribanc!

Egyébként meg a fiúk szórakoztak a lánnyal és úgy tűnt örül neki,csak tagadja.Ezt akartam kihozni belőle,és láttam,hogy mosolyog,meg tetszik neki a dolog.Ennyi,1 beszélgetés és kiderült.Tehát ez szerintem főleg nem rajtam állt,a fiúk csinálták,a lány pedig hajlamos volt elhinni.Én nem hazudtam neki,csak mondtam, hogy "lehet,lehetséges"...

2010. jún. 21. 12:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Sohasem árt tudni, hogy kiből milyen helyzet mit hoz ki.
2010. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!