Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne valmi eredmenye? Bovebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne valmi eredmenye? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

a pasimmal szakitottunk mar 3honapja,de megmaradtunk baratok es beszelunk msn-en es egyiknap szokerult a szakitas okara,elmondta h ha en kicsit odaalltam volna jobban,meg mostis egyutt lennenk stb.



en meg mindig akarnam vele..de neki nem mondtam meg el.ott volt az alkalmam de kiment a fejembol :| es mondta h velem azabaj h hamar feladom,es harcolnom kene amit akarok.na hat akarnam vele a kapcsolatot, szerintetek erdemes megprobalnom ? valami velemeny ?


2010. okt. 24. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
simáán :) gondold át, hogy miben kéne változtatnod. Vedd kicsit komolyabbra a kapcsolatotokat. Ha megteszed, simán boldogok lehettek megint :)
2010. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszonom valaszodat :)
2010. okt. 24. 19:52
 3/7 A kérdező kommentje:
azzal rontottam el,hogy ugy erezte h elhanyagolom es teszek ra' az egeszre,es akkor o is igy viselkedett..magamat nem vettem eszre,csak azt hogy o olyan mas es azthittem nem akar mar semmit..vege lett..csupan egy felreertes miatt :( es azota sem tudtam elfelejteni..
2010. okt. 24. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet h nem merted kimutatni az érzéseidet? nyiss felé teljesen, és akkor látni fogja, hogy nagyon szereted! :)
2010. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szerintem is ezvolt,nem voltam teljesen nyilt vele es azt hitte h nekem nem fontos,pedig epp ellenkezoleg,nagyonis az volt..megmostis.

de attol felek h mar nem szeretne' ujrakezdeni..

2010. okt. 24. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
célozgass neki, vedd elő a szexis éned :D valahol tuti vonzodik még hozzád. és ha az uj formád hozod és nyitsz felé, méginkább szeretni fog! velem is ez volt évekig, hogy semelyik pasimnak se tudtam megnyílni..és ez csak az egész kapcsolat rovására ment. szóval mindent bele! valahogy találkozzatok, eleinte elég dumálgatni, akár meg is mondhatod neki, hogy szeretnéd átdumálni ezt az egészet. ha nyitott a dologra, akkor sima ügy sztem :) majd irj ha van vmi fejlemény :P
2010. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

iirok :) hat 2het mulva szulinapom,es tartok egy bulit,elhivom ot is..remelem addig valami olyan alakul h ott majd talan sikerulne is az ujrakezdes.

koszon valaszaidat :) sokat segiitettek nekem..

2010. okt. 24. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!