Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már arra szükségetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már arra szükségetek, hogy magánnyomozót fogadjatok, mert annyira elvesztettétek a bizalmatok a párotokban, ha igen mi volt az oka, és az eredménye?

Figyelt kérdés
Gondolom, ha kiderült, hogy semmi okotok nem volt a féltékenykedésre és a bizalomhiányra, akkor azért még helyrehozható a kapcsolat...
2009. máj. 19. 07:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rá példa. Viszont volt egy ilyen ismerősöm. A csaj alig bírt magával, mindig arról beszélt, hogy a srác tuti megcsalja. (Hozzáteszem a srác olyan nyugodt, és hűség típusnak látszott, de hát ő nem így gondolta.) Aztán fogadott egy nyomozót. (Mellékes: Fizetett is érte rendesen.) Amikor kiderült, hogy még csak a legkisebb jelét sem látni, hogy a srác csalná --> megkönnyebbült. Csakhogy ezt a srác is megtudta, és ilyen nővel már nem akart tovább élni. Azóta eltetlt két év. A csaj még mindig sír nekem, a srác pedig külföldre ment.
2009. máj. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs bizalom, akkor arra nem a magánnyomozó a megoldás, hanem a válás. (Vagy a bizalmatlan fél magába nézése)

Ui egy értelmes, normális kapcsolatban nem azért bízom a másikban, mert bizonyítani tudja, hogy csak nem szeret más, hanem mert én mindenféle bizonyíték nélkül is hiszem, tudom ezt!

Bé esetben egy amúgy normális, azaz őszinte kapcsolatban azért sincs szükség magánnyomozóra, mert a felek megbeszélik egymással a konfliktusokat, még csírájában...

Ha ez nincs, az megint csak nem kapcsolat.

Akkor mire is jó a magánnyomozó..?

2009. máj. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem jutna eszembe magánnyomozót fogadni.

Ha már nem bízom a páromban akkor nagy baj van. Soha meg nem nézném a telefonját, számítógépét sem. Ha nem bízom, akkor szakítok. Nem azért mert esetleg megcsal, hanem azért mert valami elromlott köztünk és én bizalom nélkül nem akarok kapcsolatot.


Miért jó nekem, ha kifizetek egy csomó pénzt és utána zokoghatok, mert mostmár esetleg fotón is látom?

2009. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Valami okod biztos van amiért elvesztetted a bizalmat, vagy annak egy részét. Mondjuk sokat eljár otthonról, találtál véletlenül valamit... Nos, esetleg előbb magad próbáld meg kideríteni hogy mi a helyzet, hogy mit érthettél félre, vagy mi az oka. Nézd, nyomozó nélkül is kiderül az igazság szerintem. Vagy ha van konkrét dolog, higgadj le, és kérdezd meg. Szerintem féltékenykedni akkor van ok, ha több dolog nem stimmel.

Én nem vagyok féltékeny típus, de amikor én is volt már hogy éreztem nem stimmel valami. Aztán többször kiderült, hogy nem más nő volt a dologban, pusztán az, hogy már nem szeretett úgy a másik. És szépen befejeztük. Tehát nem biztos hogy találnál is valami konkrétat. De esetleg írd meg nekünk mi okozza a kételyeidet.

2009. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elsősorban én követtem el hibákat, a párom csak ezután halmozott hibát hibára, én próbálok már jó ideje változtatni és tenni ellene, hiszen nem hagyott el, pedig meg lett volna rá az oka, de annyira szeret, hogy inkább megalázta magát és velem maradt. Nem akarok konkrétumokat írni óvatosságból. A lényeg, hogy most ő esett a ló másik felére, és jó volna megoldást találnunk erre, mert nem szeretném ha a kapcsolatunknak a bizalmatlanság örök elvesztése vetne véget. Nehéz ügy ez, de csak az értheti meg aki átéli. A magánnyomozó eshetősége meg csak egy kósza ötlet volt, azt nem tudnám megtenni én sem, sem anyagilag, sem emberileg, hogy felfogadjak egy embert azért hogy nyomozzon a másikunk után.
2009. máj. 19. 09:19
 6/10 anonim válasza:

Azért így már más a helyzet. Ha te követtél el hibákat, akkor ne csodálkozz! Minden nő kíváncsi....

Ha veled minden oké, akkor a magánnyomozótól sem kell félned. Miután rájött, mit tettél?

2009. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nagyon sokban hazudtam neki és fájdalmat okoztam, s mikor kiderült még tagadtam (de tudod már gyerekkorom óta kényszerhazugságban szenvedek) aztán vállaltam és sokadik alkalom után elmondtam neki mindent hogyan volt. Most elvisz orvoshoz, mert szükségem van rá.

És nem kiabált, nem elküldött, hanem megbeszéltünk mindent, azóta sajnos ő is bizalmatlanabb, de hát ez ilyen helyzetben érthető, de talán sikerül kiláballni ebből a helyzetből. Szeret és nem hagyott el, ez a lényeg, én meg igyekszem erős akarattal változni, remélem sikerült

2009. máj. 19. 19:47
 8/10 A kérdező kommentje:
Még valami, ami fontos - Attól még,hogy ezzel a problémával küzdök évek óta, én is vágytam szeretetre és teljesen normális édes kis nő vagyok, és nagyon tudok szeretni is. Szóval ettől még lehet értékes az ember.És segítséggel bármi legyőzhető.
2009. máj. 19. 19:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenki követ el hibákat...

A magam részéről- és a történtektől függetlenül- szívből gratulálok az önkritikádhoz és ahhoz, hogy őszinte tudsz lenni MAGADHOZ.

A legjobbakat kívánom Neked!

2009. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az utolsó hozzászóló válaszát, mert igazából nem sok ember próbált nekem eddig még segíteni, és most ez a néhány mondat jólesett.
2009. máj. 20. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!