Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljünk msnen?

Figyelt kérdés
nagyon testzik a srác.:$:D személyesen is elég sokat talákozunk, de msnen is rengeteget beszélgetünk. van hogy 3 órán keresztül csak dumálunk és dumálunk szünet nélkül:D olyankor csakúgy jön magától^^ de sajnos van amikor nem..:/ pl elkezdünk csevegni, de az aktívabb társalgás kb negyedóráig tart. és olyankor úgy szeretnék még valamit írni neki...! de egyszerűen nem tudom mit. aztán később mikor kijelentkezik, tök mérges vagyok magamra hogy már megint elszúrtam.:D de ez mind1...:D szóval tudtok adni ötletet témával kapcs.?
2010. jún. 20. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
arról hogy a teknősök hogyan közösülnek az őzikékkel
2010. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mamád tehénéről
2010. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
bazcsi, naon klaszcsi, ahogy beszcsizeltek a pascsival... szercsizlek titeket, én mindenről tudok beszcsizni a pascsimmal... cukker béjbi lávolom.. ha nincs téma az szopcsi :-(
2010. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
86%

én ajánlom , kevesebb msn több élő beszéd...

az msn mindent tönkre b@sz :S

2010. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
küldj neki meztelen képeket és kérdezd meg h mi a véleménye
2010. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az msn tényleg mindent tönkre tesz.. inkább töröld is le onnan.. 17L
2010. jún. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm ezeket az értelmes válaszokat...^^ b*szottul szupcsii volt mindegyik, aaannyira kircsi-mircsi hogy vannak még ilyen klasszcsi csajszik meg pasik, akik segítenek mások probcsijain. köszcsiiii, láwwcsiih van.(LL)


akik azt írták, hogy hagyjam az msnt mert az mindent elbasz, kicsit meglepődtem a válaszán.O.o de köszi, hogy legalább komolyan vettétek a dolgot.


és ha lehet ezek után az idióták kíméljenek;) thanks.:D

2010. jún. 22. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!