Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy lánnyal.2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lánnyal.2. v 3. alkalommal már miről beszéljünk msnen? Az általános dolgokon ár túl vagyunk. Többi lent.18/F

Figyelt kérdés
Pár napja megismerkedtem egy lánnyal(17). Azóta beszélgettem vele msnen párszor. Az általános dolgokon már túl vagyunk. Merre kellene terelnem a beszélgetést, hogy érezze, hogy esetleg többet akarok tőle szimpla barátságnál. Bár arról fogalmam sincs, hogy neki tetszem-e akár egy kicsit is. Bár már párszor leírta, hogy mennyire bír....
2011. jan. 2. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A találkozásról kellene beszélni.
2011. jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha már most elfogytak a beszédtémák, akkor hagyd az egészet, nem érdemes erőltetni. A barátommal az első pillanattól fogva bármiről el tudunk beszélgetni, soha nem gondolkodtam még azon, hogy miről beszélgessünk.
2011. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én azt egy szóval sem írtam, hogy nincs miről beszélnünk. Tudunk miről beszélni csak nem tudom, hogy hogyan tereljem a beszélgetést jó irányba. Hogy ne tegyen be a barát zónába és érezze, hogy többet akarok.


Első: már érdemes lenne a találkozásról beszélni?

2011. jan. 3. 00:05
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor tesz be a barát zónába, ha nem akar tőled semmit.

Egyébként szerintem beszélhetsz a találkozásról, nem lehet belőle gond. De eröltetni ne akard..jobb lenne ha úgy jönne ki a beszélgetés, hogy a randi beleilljen és ne 5 perc csönd után azt kérdezd meg, hogy van-e kedve találozni...

Ha már rákérdeztél, hogy találkoztok-e, akkor biztos reagál rá valamit, te meg leírhatod, hogy miért gondoltad, vagy ajánlhatsz is neki valami programot egyből.

2011. jan. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ha nemet mond, ne sértődj meg...

Akkor még ismerkedj vele kicsit, ha utána mész a barátnak, akkor nem akar mást és nem te hibáztál.

2011. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak vhogy jó lenne megtudni, hogy barátként tekint rám v tetszem is neki. Nem akarom azt, hogy elhívom aztán azt a választ kapjam: hogy bocsi, nem! :(:(:(
2011. jan. 3. 00:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Pedig akkor is kaphatod ezt, ha bejössz neki.

Képet küldtél már magadról?

Te nem érzel semmit, hogy bejössz-e neki??

2011. jan. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Legjobb szerintem, ha beszélgetés közben utalgatsz neki dolgokra, és hátha rácsap az egyikre.

Pl: eltereled a beszélgetést a filmekre, aztán megmondod, hogy hű de rég voltál moziba és most megy egy jó film, de úgyse tudod kivel megnézni.

Vagy felhozol akármi mást, hogy nincs társaságod egy dologhoz.

Ha bejösz neki és akar tőled valamit, tuti rávág az egyikre. Ha nem, akkor lekezelő választ ad ezekre.

Remélem tudtam segíteni!

2011. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Látott már élőben is. Facebookon is ismerősöm, szóval képet is látott már rólam. Ezzel nincs gond. Sokszor kimondta, hogy bír engem, meg kedvel. Órákat beszélgetünk. Nem tudom, de ha engem nem érdekel egy csaj, akkor nem beszélgetek vele órákat.


Igen vhogy át kellene vezetnem a beszélgetést....

2011. jan. 3. 01:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Találkozásról beszéljetek. Üljetek be valahová teázni mondjuk. Meg sétáljatok a városban. Ahogy az időjárás engedi. Hidd el, ha nyitottak vagytok személyesen biztos nem fog elfogyni a téma. Msn-en már annál inkább. Ott nem látod a reakcióit. Személyesen kell ismerkedni. Ha elkeveredtek az ország két túlsó végébe, és 2 hétig nem tudtok találkozni arra való "szükségmegoldásnak" az msn. Szóval legközelebb hozd fel a találkozás témát. Ha meg nem akar, akkor hagyni kell a fenébe. Bocsánatot kérni tőle, hogy "te értetted félre a dolgokat". Keresni mást és nem elb.szni rá estéket a gép előtt görnyedve.

27f

2011. jan. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!