Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és van egy nagyon jó barátom, aki lány. Mindent elmondunk egymásnak, én is neki és ő is nekem. Mindent tudunk egymásról. Tegnap bevallotta, hogy belém szeretett. Én jóban vagyok vele, de semmi komolyabbat nem akarok. Attól félek, hogy ezzel vége lesz a barátságunknak. Mit tegyek?
2010. jún. 20. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Amit eddíg.
2010. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
semmiképpen se kerüld a csajt, megbeszélheted vele, hogy te nem érzel semmi többet a barátságnál, de ha neki nem probléma, nem fáj, akkor legyen minden úgy, ahogy eddig.
2010. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem akarsz tőle többet?


Szerintem meg kérdezd meg TŐLE, hogy neki mi lenne a jó. Mert tudod az a baj, hogy ha továbbra is kedves vagy hozzá és törődsz vele, akkor nem valószínű, hogy el bír téged felejteni. Meg mivel felőle ez már nem barátság, hanem több, nem várhatod el tőle, hogy minden ugyanolyan legyen, mint azelőtt. Kicsit tartanotok kéne a távolságot, amíg túl lesz rajtad. De utána sem lesz már a régi. Viszont ha bírja a barátkozást, nem fájdalmas neki, akkor hajrá.

17/L

2010. jún. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy van akkor az, hogy van lány-fiú barátság? Nem úgy helyesebb, hogy van fiú-lány barátság is ami csak barátság, de lehet több is. Hányan állítják itt a, hogy nincs vonzalom, meg ha egy lány elkönyvel barátnak sose lesz belőle több..stb. TÉVEDTETEK ÁLTALÁNOSÍTOK.

Azt képzelik a népek minden végleges, ha egy lány barát és nem több akkor a világon az összes lány barát és nem több, nem minden fekete és fehér. Nem kell általánosítani. Legyünk csak barátok :-))))))))))))))


Kérdező: nehéz ügy, abszolút nem tetszik neked mint nő a lány?( hehe csak mert mindig a csajok oldaláról szokás ezt feltenni, a kislány meg azt mondja áá nem akarom elrontani a barátságunkat..hát persze,persze)

Egyébként, hogy komolyabbat nem akarsz az egy dolog, hogy mit érzel iránta az meg egy másik dolog, először tisztázd magadban mi a helyzet.

2010. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!