Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal. :) Nagyon helyes :$ Amióta együtt vagyunk és, ha rá gondolok, fura érzés van a gyomromban és olyan, mintha "hányingerem" lenne, de mégse olyan, mert annál sokkal jobb... :$ Kevesebbet is eszek, amióta járunk. Ez a szerelem? :$
2010. jún. 20. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nemtom nekem sosem volt hányingerem, ha a barátomra gondoltam, de gondolom a boldogságtól összehúzódik a gyomrod vagymi xD szóval igen ez a szerelem akar lenni:P
2010. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is valahol szeretem ezt az érzést...am igen ez az :)
2010. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Merchant ***** válasza:

Ez kérlekszépen normális:). Igen lehet annak is mondani. Nálam is előfordult annó, férfi létemre:D. Ezt hosszú ideig érezni fogod, kb addig amig már többször sexeltek, oonanntól annyira nem lessz uj neked ezaz éerzés és lassan múlik majd. De ennek örülnöd kell, hisz ez azt jelenti hogy még az első szerelem/pasi környékén jársz:), Mézes hónapok!

19/F

2010. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mintha "hányingerem" lenne, de mégse olyan, mert annál sokkal jobb.


Mert hányni jó?? :DD

2010. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!