Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehetne ezen segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne ezen segíteni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 40kmre lakunk egymástól, és kezdem megunni azt, hogy mindig átkell buszoznunk egymáshoz. Kezdetben ez nem volt baj. Én nagyon szeretem őt, és nagyon szeretek vele lenni..csak hát utálom ezt a buszozósdit..

Mások is küzdenek ilyen problémával?Ha igen akkor hogyan ösztönzitek magatokat?:) és szerintetek ez probléma?

16F


2010. jún. 20. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

ugy hogy odabuszozok

hány óra az út?? nekem 2 és fél

nem. nem unom

2010. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha igazán szeretnéd, 1általán nem unnád:)
2010. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
végülis nem az, hogy teljesen unom..csak 8hónap alatt kezdem megunni..:)
2010. jún. 20. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:

én 12 hónap alatt nem untam meg.

na de. kérdés: hány óra az út?

2010. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat kell utaznom, de nem zavar, a barátnőmért ennyi áldozatot hozhatok. Szerintem őt sem zavarja, ha hozzám kell jönnie. Vonat, busz van rendesen, aránylag jó csatlakozással,legalábbis hét közben. Hétvégén kicsit macerásabb, mivel a vonat óránként van, de még az sem vészes.
2010. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is kb 40 km-t utazok, de semmi bajom vele, hiszen Megéri!!!Jól érzem magam, olyannal vagyok akit szeretek stb. Zenét szoktam hallgatni, rádiót telón, vagy néha olvasok.Hamar elmúlik így az idő.1 éve vagyunk együtt, amikor csak lehet, megyünk egymáshoz.

Én 17/L

Ő 22/F

2010. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én öt órát utazom a barátomhoz, de mindig megéri. Ezen nem lehet máshogy segíteni, mint hogy összeköltöztök, vagy megtanulsz teleportálni. Ha szereted, nem számít, ha nem ilyen fontos, akkor meg tökmindegy.
2010. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!