Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem merek közeledni ahhoz a pasihoz aki tetszik?

Figyelt kérdés
14/L vagyok. Van 1 fiú aki tetszik és ő neki is tetszek , már elhívott hogy sétálhatnánk együtt , de nemet mondtam mert rettentően félek. Tapasztalatom még nem volt. Mit tegyek? Kérlek segítsetek.
2010. jún. 20. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el vele sétálni.
2010. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akkor ne közeledj felé ha nem mersz
2010. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
keress olyat akihez mersz
2010. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Amúgy a tanácsom, hogy legközelebb próbáld meg azt mondani: Igen vagy Oké.
2010. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem menj el vele !! bár ha vélsz, akkor még nem vagy elég érett egy kapcsolathoz. tapasztalatod még nem votl, tehát nem csalódhattál még.


szerintem viszont légy bátor és menj el vele. hidd el az első randin nem sok mindentörténik, ami miatt félned kéne: beszélgettek,hazakísér esetleg puszi ölelés és kézenfogva séta...ha úgy érzi,hogy megbízol benne, akkor talán csók is.. amitől nem kell félni... egyébként pedig hagyd hogy sodorjon az egész dolog =)

2010. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!