Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » " Minél többet iszok, annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

" Minél többet iszok, annál szexibb vagy. " - ezt mondta a barátom tegnap a bulin,2,5 éves kapcs. Ban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tom, csak poén volt, ő is mondta.. de akkor is, nem tom, h más pasija is szokott-e igy " poénkodni ".. nem tökéletes a kapcs., sok mindennel megsértett már, és ez is olyasmi, amit már nem is tok fölvenni.. de azért vhol mégiscsak rosszulesik. :S
2010. jún. 20. 18:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ha nem jó a kapcsolatotok, akkor szakíts. Te tudod. De ne e miatt. Egy boldog kapcsolatban szerintem ezen nem szokás befordulni. Én megkérdezetem volna a páromtól a helyedben, hogy hozzak még egy sört?
2010. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

édesem! engem a barátom piásan nem akart beengedni a saját lakásomba! ehhez képest ez kisfütyi...

egyébként neked kell eldöntened, hogy mit akarsz a csávótól.

2010. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
52%
Lehet ezt mások viccesnek veszik de ez korántsem az.Részeg ember mindig őszinte,ugye szokták ezt mondani.Nagyon de nem kéne ezt eltűrni,mert ahogy írtad sokszor megbánt,megaláz vmilyen szinten mint nőt az önbizalmadat megtépázza..egy faragatlan ember és ne tűrj el ilyet egy pasinak se.Én jól pofán csaptam volna és kiraktam volna az életemből s ne várd meg hogy idővel úgy járjál mint az utolsó válaszoló bocsi.Igenis ki kell dobni az ilyen embert a p@ába.ennyi
2010. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Az én kedvesemmel is mindig oltjuk egymást(van hogy elég durván) de mindig csak úgy, hogy a másiknak legyen ideje reflektálnia, szóval egyfajta csipkelődés, sose úgy, hogy a másik ne tudjon mit visszavágni. Látszik, hogy te szenvedsz ebben a kapcsolatban, mondd meg neki, hogy sose egyetlen bókot nem hallasz tőle, és mindig csak a másik lány! Mondd azt is, hogy mások sokszor megdicsérnek, hogy milyen szép vagy, és a saját párodtól nem hallod ezt.
2010. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

mert a pia lázba hozza... azért mondta h szexibb vagy, mert olyankor mégjobban megb*szna.


ennyi az egész, ne keress mindenben rosszat.


18l

2010. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
33%
hisztis vagy
2010. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem a csaj a hisztis. Nekem is volt egy ilyne pasim, állandóan így csúnya vagyok, úgy nem vagyok szép, más lányok milyen szépek hozzám képest, mindig viszonyítgatott, végén már én nem éreztem magam nőnek, lánynak mellette,csúnya lettem, pedig alapjában egy csinos nőnek mondanak! És jött a következő párom, aki dícsér, szeret, bókol, mellette kivirágoztam, jött a szomszéd néni,aztán az osztálytalálkozómon is és megkaptam, hogy maga hogy megváltozott,milyen gyönyörű! Pedig semmit nem csináltam magammal!! Ennyit számít egy jó kapcsolat!
2010. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!