Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » " Minél többet iszok, annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

" Minél többet iszok, annál szexibb vagy. " - ezt mondta a barátom tegnap a bulin,2,5 éves kapcs. Ban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tom, csak poén volt, ő is mondta.. de akkor is, nem tom, h más pasija is szokott-e igy " poénkodni ".. nem tökéletes a kapcs., sok mindennel megsértett már, és ez is olyasmi, amit már nem is tok fölvenni.. de azért vhol mégiscsak rosszulesik. :S
2010. jún. 20. 18:58
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
de tényleg, én ezen nem tudtam volna nevetni.. mert 1 szóval se dicsér, már ki tudja, mióta.. :S
2010. jún. 20. 19:05
 12/27 anonim ***** válasza:
51%
Kb. azt jelenti, hogy muszáj neki inni, mert józanul egy cseppet sem tekint szexinek.Hagyd ott a fenébe,ha sérteget most, akkor jövőre mi marad? Rugdosás?
2010. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
57%
nem rád értettem ... csak pl egy olyan lányra aki minden hétvégén atom berúg én olyannal nem jövök össze.
2010. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
57%
Én ott vágtam volna fejbe egy helyesírási szótárral, mert ikes igeragozás -> iszom!!
2010. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Szakíts vele. Te is ezt akarod, ebben biztos vagyok.

Szerintem már elndöntötted, hogy szakítani fogsz és csak azért tetted fel a kérdést, hogy megerősítést kapj.

2010. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem értem pontosan, ha jól értelmezem ő iszik minél többet.. Elég hülye mondat volt, de egy rossz mondatért nem szokás elhagyni egymást. Belegondolok ha nő lennék megsértődnék én is mert olyan mintha azt mondta volna hogy nincs "nem szép nő, csak keveset ittunk" de valószínű hogy nem így értette egyáltalán! Csak már sok lehetett az agyban és nem tudta mit beszél.
2010. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen csajokat. Én is nagyon sok embert megbántottam már mert sokan túl komolyan veszik a viccet. Alapjáraton én egy őszinte ember vagyok és kimondom a véleményem, ha tetszik ha nem és általában baráti társaságban, amikor megiszunk 1 sört 2 havonta egyszer akkor szoktuk szívatni egymást, hogy valaki mond valamit, amiben nincs igaza és egy másik barátunk elmondja az őszerinte igaznak vélt dolgot, akkor általában úgy folyunk bele a beszélgetésbe, hogy: ,,Na te büdös szemét... még ezt sem tudod? ..." Ugyan már.. csak viccelt nem kell mindent mellre szívni. Igaz, van mikor az emberek túlzásba esnek, de szerintem ez még nem az a kategória...
2010. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha ez nem is vicc? Ilyet én tökre komolyan is mondanék. Csak valaki egyszerűen képtelen értelmezni az absztrakcióimat. De az már az ő hiányosságaira világít csak rá...
2010. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
jaja, ő mondta magára, h ő minél többet iszik, én neki annál szexibb vok, és hát kicsit furán jött ki, mert olyan, mintha azt mondta volna, h pia nélkül nem is vok szép neki.. bár sztem ez igy van, neki nem vok elég jó, csak akkor meg azt nem értem, h miért nem szakit.. :S és igen, megerősitésre várok.. :S:S
2010. jún. 20. 19:19
 20/27 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe kidobnám az biztos. Szerintem ez egy nagyon sértő mondat volt, főleg hogy még olyanokat is mond, hogy más szebb, meg jobb mint te. A pasid egy állat. Ne tűrd el csajszi, találsz jobbat nála, ebben biztos vagyok. Mondjuk ez a te döntésed, hogy mit csinálsz, de szerintem az idődet húzod vele, mert nem hiszem, hogy neked ő az igazi.
2010. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!