Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » " Minél többet iszok, annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

" Minél többet iszok, annál szexibb vagy. " - ezt mondta a barátom tegnap a bulin,2,5 éves kapcs. Ban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tom, csak poén volt, ő is mondta.. de akkor is, nem tom, h más pasija is szokott-e igy " poénkodni ".. nem tökéletes a kapcs., sok mindennel megsértett már, és ez is olyasmi, amit már nem is tok fölvenni.. de azért vhol mégiscsak rosszulesik. :S
2010. jún. 20. 18:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy ne igyon annyit, mert már tisztára elmosódott az arca.
2010. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
.. én fiú vagyok és nem iszom.. mert akikkel együtt vagyok nem szeretik aki meg ilyen piás állat lány létére .. azzal nem jövök össze.. amugy nincs semmi gond.. nem tudja mit beszélt... de tuti nem azért mondta mert nem szeret
2010. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
h érted, h piás állat lány létére?? én vok a lány, és nem vok piás..
2010. jún. 20. 19:02
 4/27 anonim ***** válasza:
0%

szakíts vele azonnal, megcsal téged.


amugy a viccen kívül nagyon hisztis csaj lehetsz.

2010. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Én ilyenen nem akadnék fenn, az alkohol köztudottan fokozza a szexuális vágyat (rövid távon), erre utalt a megjegyzés. Ha különben nem jó a kapcsolat, az egy másik dolog..
2010. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
az én barátom józanon is szokott hülyéskedni, hasonló beszólásai vannak.már jó párszor szóvá tettem, h nekem rosszul esik,de igaza volt abban, h neki ilyen a humora, és ettől még szeret engem.már én is belátom, h csak viccel, egyébként meg azért vagyunk együtt 1 éve, mert szeret.
2010. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
37%
Nincs mese, amputálni kell!
2010. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ha csak poénnak szánta, max mond meg neki szar poén volt. Bizonyára nem akart vele megbántani. Én ennél már keményebbet is mondtam bnőmnek, persze ő egyből reflektált rá egy még keményebbel. Igazából ez csak tűrőképesség határa. van aki befogadobb v. aki nem:
2010. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%
Nyomorék a pasid. K.urva vicces, tényleg. Ott vertem volna be a fejét.
2010. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
nem sértődtem meg, mert már olyanokat is a szemembe vágott, h ez meg az szebb, jobb, stb. mint én.. na, akkor kiakadtam.. ez már csak olyan.. nem is tom.. :S
2010. jún. 20. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!