Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kor mennyire számit ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kor mennyire számit ilyenkor?

Figyelt kérdés

VAn egy fiú,aki tetszik,és én is neki,de a gond,hogy ő 3 évvel fiatalabb nálam.Ő szivesen járna velem,és neki nem számit a korhatár.De én aggódok emiatt,mert 3 évvel fiatalabb. :S Amúgy fiatalok vagyunk.Én 16 vagyok

Kérlek irjatok :)Ti hogy látjátok?ÉS mit tennétek ilyen szituációban? :)A véleményekre is kiváncsi vagyok,mert több napja ezen töröm magam.Kérlek irjatok :)

Előre is köszönöm


2010. jún. 20. 15:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

18:33

milyen alapon csitrizel le engem? nem is ismersz...

én csak a tapasztalataimat írtam le, baráti, ismertségi körből. a fiúk igenis későbben érnek, köztudott tény ;)

nem hiszem azt, hogy én egy nagy komoly nő vagyok, de azzal, hogy te csak így lehordasz engem, mikor csak egy választ adtam, csak a saját agyi szintedet bizonyítod.

15/L

2010. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

NE vesszetek össze :) BEszéltem másik ismerősömmel,aki eléggé jól ismeri,és mondta,h szerinte ez egyáltalán nem probléma,és nincs benne semmi,mert a szerelem nem korhoz kötött :D

Amúgy a fiú komoly és nagyon jó fej :D De nyáron úgyis találkozunk,igy majd minden eldől,h mi lesz:)Köszönöm a válaszokat :):)

2010. jún. 21. 00:49
 13/18 anonim ***** válasza:

19:18

Na mi van, fáj az igazság? :) Jellemző.


"te csak így lehordasz engem, mikor csak egy választ adtam, csak a saját agyi szintedet bizonyítod. "

Én vagyok a hibás, mert leírtam egy valós tényt ami fáj neked?!


"a fiúk igenis későbben érnek, köztudott tény"

Kifelejtetted a SZERINTEM szót, mivel ez közel sem tény.

2010. jún. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ez nem fáj, mivel ez nem az igazság, te viszont kifejezetten ostoba vagy, ha anélkül állítasz valakiről valami baromságot, hogy ismernéd :)

és az, hogy a fiúk később érnek szellemileg és testileg is, az egy tény, nem véletlen, hogy amíg a lányok már 10-11 évesen szőrösödnek, a fiúk még ilyenkor többnyire nem is. persze itt is vannak kivételek,de a többség akkor is később ér.

szerintem te egy 10-15 év közti fiúgyermek vagy, aki nem képes ezt elfogadni ;)

15/L

2010. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

nah,ne veszekedjetek :S Köszönöm mindkettőtök véleményét :):) Mindkettő egyaránt hasznos volt

HA vkinek van még véleménye az nyugodtan leirhatja azt is :)

2010. jún. 21. 15:37
 16/18 anonim ***** válasza:

"ez nem fáj, mivel ez nem az igazság, te viszont kifejezetten ostoba vagy, ha anélkül állítasz valakiről valami baromságot, hogy ismernéd"

Viszont a hozzászólásaid és a stílusod erre utal. Ne siránkozz. Majd egyszer felnősz te is.


"és az, hogy a fiúk később érnek szellemileg és testileg is, az egy tény, nem véletlen, hogy amíg a lányok már 10-11 évesen szőrösödnek, a fiúk még ilyenkor többnyire nem is. persze itt is vannak kivételek,de a többség akkor is később ér."

Bizonyíték? Hány fiúval lehettél eddig, ha ennyire biztosra állítod a szőrösödésüket? :)

Amúgy ebben a témában a volt biológia tanárom (nő) álláspontja megegyezik az enyémmel.


"szerintem te egy 10-15 év közti fiúgyermek vagy, aki nem képes ezt elfogadni"

Tudtam, hogy ezt fogod írni. Ettől függetlenül ez a valóság közelében sincs. (Végül is most legalább nem hagytad le a "szerintem" szót. Ez már fejlődés. :) )

2010. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

istenem, te akkor is egy hatalmas elmeroggyant vagy. én legalább adtam egy hasznos választ is a kérdésre, de te ellenben, csak engem b@szogatsz, értelmetlenül.


'Viszont a hozzászólásaid és a stílusod erre utal. Ne siránkozz. Majd egyszer felnősz te is.' kérlek szépen, én teljesen normális stílusban írom le. jó, nem kezdek minden mondatot nagybetűvel, neten nem szokásom erre figyelni, viszont én legalább nem szidok ok nélkül csak úgy random idegeneket, pedig ezen az oldalon bőven lenne rá lehetőségem.


és azt, hogy a fiúk később szőrösödnek, nem személyes tapasztalat, hanem pl. biológia- és felvilágosító órák alapján mondom, és ez csak általánosítás. attól még, hogy átlagban a fiúk/ lányok x korban érnek, lehet van, aki később, van aki hamarabb, ezért hívják átlagnak.

nekem csak annyi tapasztalatom van, hogy 13,5 éves kisöcsém gyakran rohan át a nappalin meztelenül, mert a szobájában hagyta a boxerét, és még koránt sem szőrös, én meg már rég szőrös voltam 11-2 évesen. az meg nem lehet, hogy borotválja, mert a családban nem használunk borotvát, én és anyám epillátort, apám meg nem él velünk.


nem értem, hogy miért kell alaptalanul mocskolódnod, és szidnod másokat.

innentől én befejeztem a 'társalgást', arra sem veszem majd a fáradságot, hogy visszaírjak, nem ér meg egy ilyen primitív ember annyit. további szép napot!

15/L

2010. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
44%

Fogadjunk, hogy még azt sem tudod, hogy mit jelent az hogy csitri. De ezt egy csitrinek hiába írom. Végül is érthető, hogy ez miért számít neked mocskolódásnak: mert fáj az igazság.


"kérlek szépen, én teljesen normális stílusban írom le"

Ezt ugye te sem gondoltad komolyan?!


"...13,5 éves kisöcsém gyakran rohan át..."

Grat. Ennyiből aztán már lehet következtetni. Amúgy meg érdekesen nézhettél ki 11-2 évesen lányként szőrösen. Akkor most már bundád van? :)


"innentől én befejeztem a 'társalgást..."

Hát jól teszed, hogy legalább nem fárasztasz a hülyeségeiddel agymosottkám.

2010. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!