Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? Csak édesanyám aki számít nekem.

Figyelt kérdés

Apámat nem mondanám részegnek, inkább csak akkor iszik amikor jólesik neki,de akkor nem tud megállni. Apám kint dolgozik ausztriában tehát jó a fizetése, és ez azzal jár hogy elmegy dolgozni vasárnap este, és hazajön pénteken, tehát szinte csak anyám nevel engem és az öcsémet. Édesanyám bűnügyi helyszínelő, viszonylag neki is jó fizetése van. Tegnap elmentünk a családommal az egyik rokonunk esküvőjére. Este nagyon jó volt a buli, és egy másik korombeli lánnyal voltam inkább, dumálgattunk, tehát az idő csak ment és ment. OLyan fél tizen kettő és éjfél között elmentünk lefeküdni mert már untuk magunkat.

Nagyon álmos voltam, és totálisan kábult. A pincérek már nagyon részegek voltak, lehet hogy valami belekerült az italomba. Elaludtam, egyedül voltam a szállodai szobánkban. Aztán hitrelen felriadtam, és hallom hogy valaki ordibál. Kinéztem, és láttam hogy apám ezt ordítja anyámnak:megöllek!

És közben ököllel behűzott neki egyet, úgy hogy anyám beesett az ágyak közé. Ahogy csak tudtam lerohantam és anyám elé ugrottam próbáltam őt védeni. Apám akkorát ütütt rá, hogy ha anyám nem járna kondi terembe akkor már szerintem ott ájul el. Aztán valahogy apám össze esett és beverte a fejét, és ömlött az orrából a vér. Aztán hányt is...

E közben az egész szálloda+ a rokonok meg mindenki beszaladt hozzánk kérdezték hogy kell e segítség. Utánna a nagyi és anyu ágyba rakták apát, és feltakarítottak, én eközben dobáltam ki a szobából a cuccainkat abban a reménybe hátha taxival haza megyünk.Anyu és mama utánna lementek, és úgy tettek mintha semmi nem történt volna...

Aztán lefeküdtünk olyan 4óra körül.

Kérdeztem anyát most mi lesz? Fogalmunk sincs, külön nem tudnak válni mert van hitelünk és anya egyedül nem tudna eltartani minket. Nagyon meglepett a dolog ami történt, sajnos szemtanúja voltam. Apa eddig soha életében nem volt képes arra hogy anyát bántsa. SOHA. Ezér tis olyanamit nem tudok feldolgozni. Másnap elmeséltük apámnak, aki sírt.

Túl sok rövidet ivott,és nem volt magánál. De ez még nem jogosít fel senkit arra hogy testi bántalmazást kezdeményezzen!

Mi lenne a legjobb teendő?:(


2011. júl. 17. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hat en nem az agyba raktam volna, hanem a rendoroket hivtam volna, hogy jozanitsak ki. Remelem, azt tudod, hogy ez most szokott dolog lesz? Egyszer, (biztos most az elso?) megutotte anyadat, tovabbra is fogja, hacsak ra nem jon, hogy alkoholista. Na meg aboges! Tobbszor lattam ilyet, a ferfi bogott, de minden hetvegen megtette ugyanazt.
2011. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de ha a rendőröket hívjuk akkor apámat lecsukják és nem tud elmenni dolgozni. és anyám fizetése meg egyedül kevés. kivagyunk szolgáltatva.
2011. júl. 17. 15:37
 3/11 anonim ***** válasza:
azért kíváncsi volnék a kedves rokonok miért nem a rendőrséget hívták apuci pátyolgatása helyett, pláne, anyád miért nem hívta őket...
2011. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"de ha a rendőröket hívjuk akkor apámat lecsukják és nem tud elmenni dolgozni. és anyám fizetése meg egyedül kevés. kivagyunk szolgáltatva.

"


jogos, így lesz miből fizetni a temetést

2011. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na epp ezert uralkodik feletettek, mert ki vagytok "szolgaltatva". Mindent meg lehet oldani, ha akarjatok. Anyukadnak jo allasa van, ha lejjebb adnatok egy kicsit az igenyekbol, )pl. otthon tornasszon, ne konditeremben, stb.) akkor sikerulne megelnetek kettesben, bekessegben. Anyukad tudja.
2011. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem is tudtok hasznos választ adni,legalább ne oltsátok,értsétek meg,hogy nehéz neki..:(

Átérzem a helyzetet,apám egy alkoholista,igaz még nem bántott minket.. én persze a gyámügyre mennék rögtön,vagy a rendőrségre..:/

15/L

2011. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mit beszelsz, kislany?

Oltjuk? Ugyanazt irtuk meg, amit Te most, de mimar elobb. Gondolkozz!

2011. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

figyeljetek. tegyük fel anyám és apám elválnak. van egy házunk jelzáloggal. És anyám fizetésével ami rögtönk megy a banknak mert az egész havi fizetését leveszik a számlájáról. kirakhatnánk apámat. igazatok van. de akkor éhen haljunk vagy mi?

sajnos én még nem vállalhatok munkát pedig nagyon szeretnék. még ne töltöttem be a 16ot. csak 14 vagyok...

2011. júl. 17. 15:53
 9/11 A kérdező kommentje:
ja és FromOz olvasd el a szöveget mielőtt válaszolnál. van egy öcsém!!! és ha ketten lennénk még akkor sem tudnánk meglenni mint mondtam
2011. júl. 17. 15:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha kulonmennenek, bankkal meg lehet beszelni, hogy mennyibol tudtok megelni, mennyit vonjanak. Na, addig mig kiraknatok apadat, addig sok legalis dolgot kell meg elintezni. De, valahol el kell kezdeni, nem neked, anyukadnak.
2011. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!