Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudom "szelídíteni"?

Figyelt kérdés
Van egy alakuló kapcsolatom,az egész már alapból furcsa,mert 10 év szomszédok vunk,neki is van 2 gyereke meg nekem is,de mind ketten elváltunk!Ő mióta elvált eléggé kicsapongó életet él,mint egy 10en éves,jó pár sört megiszik munka után!2-2 nem lenne gond,de ilyen 7-8 korsóval szokott meginni,és úgy jön át!Már többször is együtt aludtunk és még semmi testiség nem volt,ezért bízok benn h komolyan gondolja,mert a röptébe a legyet is hírnevébe áll!Ha negyed órát mond h jön,abból háromnegyed lesz,ha felet,abból másfél!Tnap is elment egyik haverjának a szülinapját ünnepleni,engem is hívott,de még annyira nem akarunk mutatkozni,mert a kor különbség is nagy(13év),de azt beszéltük meg előtte átnéz,még sem tette!Kérdeztem h meddig titkolózunk még,azt felelte,majd később beszéljünk róla,mert lehet h pont az én részemről csak fellángolásról van szó!Viszont tnap világos nappal átmentem hozzá!Már most úgy járunk be egymáshoz mint aki hazamegy,sőt munka után jön,én adok neki enni,meg már hagyott itt ruhát is,amit én mostam ki!Lehet csak arra kiváncsi meddig mehet el?
2010. jún. 20. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
szerintem valakin élősködni akar,ha már nincs felesége.
2010. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyet értek az elsővel :/
2010. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem:(Kifejtenétek?

A szavaiból az jött le,ahogy beszélt h ő azt szeretné idővel,h költözzek át hozzá!Én anyuméknál lakok!

2010. jún. 20. 11:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom régebbről ismered és tudod azt is miért vált el? Na most tudnod kell azt is lehet-e alakítani vagy sem! Meg az is fontos ,hogy Te mennyire vagy karakán mert ha nem akkor csak egy koloncot fogsz a nyakadba venni.
2010. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő is meg én is azért,mert megcsaltak minket,és elmentek egy "jobbal"És pont h annyira nem ismerem,hiába 10 éve a szomszédom,csak köszönő viszonyba voltunk,meg annyit tudok h az ex felesége mindig üvöltözött vele,meg balhézott,ha foci után nem azonnal hazajött!
2010. jún. 20. 11:11
 6/9 anonim válasza:
A késésekkel ne foglalkozz, vannak ilyen emberek. De az alkohol annál nagyobb probléma. Ha abból nem ad alább, akkor csak tovább csúszik a lejtőn, és ráadásul nem is tud tisztán gondolkodni. Ezt kell megbeszélned vele. De óvatosan, én is nagyon sokat ittam, amíg be nem láttam, hogy ez nem vezet semmi jóra. A részeges ember függő, és támadásnak veheti a jó tanácsot.
2010. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lazát nem nagyon kellene adni neki mert akkor vérszemet kaphat és akkor még ott az ital is .Úgy,hogy állítsd válasz út elé.
2010. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2 gyerek mellett kicsapongó életet él??

nem az első a gyerekei lennének??

ez megfontolandó...én nem kezdenék ezzel a pasival, megbízhatatlan és szédit , lehet téged is...

azért légy résen!ki tudja miiért csalta meg a felesége?


26/l

2010. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagánykodik csórikám..
2010. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!