Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
A barátnőmel 9 hónapja együt vagyunk és nekem ő az első barátnőm, neki pedig már volt 4 pasija.Nagyon szeret engem és öröké velem akar maradni már azt monta. De én szeretnék még más lányal/lányokal is járni.Nem szeretném lekötni magam az elsőnél.Most van egy lány aki nagyon bejön nekem meg én is neki szerintem és szeretnék vele járni.A barátnőmnek montam kedden h már nem szeretem anyira és sirt.:S hogy mongyam meg neki h nem akarok már vele járni ugy h ne bántsam meg? (kicsit hoszu let de ez ien:D) 16/F
2010. jún. 19. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
*mondta
2010. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Mondd meg neki, hogy jobb ez így mindkettőtöknek. Meg hogy barátok még lehettek. És hogy nem az ő hibája. Magyarul puffogtasd el az összes közhelyet.
2010. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
az ilyen férfiak jussanak a pokolba
2010. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

És a te válaszaid 88%-osak :D


A csajszinak mondd meg, hogy szar érzés, hogy ő előrébb van 3mal és ki akarsz egyenliteni :)

2010. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Magyarra lefordítva, Te körülbelül nem akarsz mást ,csak dugni.


Mond őszintén neki, hogy egy ilyen baromtól, csak jobbat érdemel mint Te. :)

2010. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem dugni... nekem az nem is fontos egy kapcsolatba.csak meguntam vagy nem tudom.(nem a szexet -.-") 16 évesen már lekötni magadat.. nem könyü megmaradni az elsőnél :/
2010. jún. 19. 21:05
 7/16 anonim ***** válasza:
12 éves a kicsike?
2010. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
16 :)
2010. jún. 19. 21:07
 9/16 anonim ***** válasza:

háát szerintem örüljél, hogy van aki szeret, és maradj nyugodtan



de ha annyira ott akarod hagyni, akkor mondd neki a legparasztabb dolgot: "ki szeretném próbálni, hogy milyen másokkal járni, időt kérek, és ha nem találok jobbat visszajövök hozzád", erre tuti, hogy berág, és dobni fog, és akkor nem kell vele szakítani


igaz ez a leggennyládább dolog, de ha te nem tudod értékelni, hogy szeret, akkor szerintem ezt is simán használhatod

2010. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

88%-osnak se lehetett eddig sok kapcsolata. Nevetséges.


A legjobb, ha őszintén elmondod neki, az mindig kifizetődik, még ha akkor nem is érzed úgy. 16 évesen meg ő sem gondolja komolyan, hogy örökké veled akar maradni, csak még nem tudja. Legyél korrekt!

2010. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!