Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok. Beleörülök! Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Féléve van barátom, 300km-re lakott tőlem, de 2hónap után elköltözött ide a városba, hogy közelebb legyen hozzám.

Megöl a féltékenység ha hazautazik, ott lakik a volt barátnője akivel együtt éltek 5évig. Őt vitte mindenhova, mindent megvett neki, tanfolyamokra íratta be. Velem meg úgy bánik mint egy utolsó senkivel. Folyamatosan megaláz,megver, többször voltam miatta a balesetin. Meg pl ha elmegyünk valahova, távolabbi helyre megcsinálja velem azt h kirak a kocsiból és otthagy, persze visszajön értem, de üvölt és bánt. Az összes pénzem elkéri, de amikor neki van ő is ad. De nem állapot, hogy egy 18éves lány tankoljon az ő kocsijába, töltse a telefonját és kaját is vegyen neki. (szüleim pénzéből) Hiszen ő 30éves.

Ennek ellenére borzasztó féltékeny vagyok rá. Nem hagyom hogy netezzen, mert társkeresőn ismerkedtünk meg és ő nem törölte magát, igaz nem lépett be, de 4hónap után mondtam neki adja meg a jelszavát és letörlöm. Megadta...nagy meglepetésemre az e-mail cím amiről regisztrált az ex neve volt... Beléptem hát oda is...8társkeresőn volt még fent,több szex-oldal. Ezért gyűlölöm ha netezik. Ráadásul azt sem tudhatom mikor lépett be. Mostanában több női név van a telefonjában, azt mondja üzletelnek. De nem tudok neki hinni. Pár napja volt egy olyan kijelentése, hogy a night clubban akivel volt csaj jobb nálam, mert neki legalább odaadta a pénzt és kussban volt. Ezekután megmondtam, hogy nincs gusztusom hozzá...mehet hozzá nyugodtan...Fizethet is neki, ha már engem félév alatt csupán 1x vitt el állatkertbe, meg párszor balatonra..ezenkívül semmi.

Nincs semmi baj velem, magabiztos voltam mindig. Modellkedem. Sokan odavannak értem. Ő meg nem olyan helyes pasi. Csak az a baj, hogy direkt ő tesz ilyenné..folyton csak negatív dolgokat mond rólam.

Valahogy be akarom bízonyítani neki, hogy nem leszek féltékeny(ne örüljön annyira), de nem tudom. Segítsetek!!!!


2010. jún. 19. 20:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennek úgyis az lesz a vége, hogy kárt teszel magadban. Engem egyszer tehetne ki a pasim az autójából vagy verhetne meg, aztán húzhatna a vérbe.

Ez egy olyan komoly probléma veled, amire sajna nem lehet tanácsot adni. Senkinek sem. Persze ha nem kamu.

2010. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
Neked valami komplexusod lehet. Ha az ilyen alakokhoz vonzódsz, akkor ne panaszkodj, hanem viseld el a saját hülyeségeidet. Szereted ha ver vagy mi? Egy normális nő már rég kidobott volna egy ilyen selejtet. Hogy is mondják? Zsák a foltját... És még féltékeny is vagy? Pszichológusnál tedd fel a kérdésed, ne itt!
2010. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

21:24 ne legyél már ilyen!

Segítséget kért, nem oltást. Lehet, hogy téged ez idegesít, vagy sért, de neki tényleg rossz lehet! Az ember nem maga dönti el, hogy kibe szeret bele...

2010. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21:28, azért ne szidd 24est:), sok esetben szembe kell állítani az igazsággal, hogy valaki rájöjjön mi a helyzet, én nem írok választ hisz sokan leírták már előttem mit kell tenned, sok sikert remélem helyesen döntesz
2010. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Otthagytam volna már rég, ha nem zsarolna.

Multkor is azt mondta addig nem nyugszik, még öngyilkos nem leszek, és meg nem d*glök.. :(

2010. jún. 20. 11:59
 16/17 anonim ***** válasza:
Mennyivel lesz jobb, ha vele maradsz? Ha zaklat, feljelentheted.
2010. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ugyan már mit tudna csinálni, hogy öngyilkos legyél, ha nem laksz vele nem sok mindent mert nem kell minden nap látnod a pofáját, vagy elég kitartónak kell ahhoz lennie, ha meg ezek után is zaklat hívod a rendőrséget, bár n fiú vagyok de a helyedben belemennék csak azért is had szórakozzon azzal hogy idegesít. Ha jól kezeled a helyzetet nem lesz gond, de szem előbb lennél a mostani helyzetben öngyilkos mert kétlem hogy ilyen szarul akarod leélni az életed, ennél rosszabb nem nagyon lesz
2010. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!