Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy egy olyan csajjal járok akiről az összes volt pasija azt mondja hogy rib@nc.

Szinte minden volt paliját ismerem (elég sokan vannak)és kivétel nélkül mind azt mondta hogy 'te is jól kifogtad a legnagyobb ribancot'.Állítólag minden paliját megcsalta és nem hűséges.Amikor egyszer nálam volt és felmentünk az ő msnjére jó sok pali írt neki hogy még mindig szeretlek és nem értem mért csaltál meg...

Nem akarok szakítani vele mert nagyon szeretem és eddig nem volt semmi baj de azok akik ismerik mind mondják hogy öregem ez már csak pár hétig tart és jön a káosz.

Egyre féltékenyebb vagyok és ha nem velem van akkor mindig arra gondolok hogy épp nem csal-e meg.

Egyszer próbáltam vele mgbeszélni de azt mondta hogy ne higgyek a pletykáknak.

Próbáljam megbeszélni vele mégegyszer?


2010. jún. 19. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha gyanús dolgot veszel észre, akkor beszélj vele.
2010. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg normális és nem tudsz semmi r.banckodásáról addig maradj vele. Majd ha megcsal vagy veled is genya lesz, akkor szakíts vele.
2010. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem haver.

Próbáld meg minél előbb megfektetni, tanulj tőle egy keveset aztán kocc.

Ugye nem vagy veréb???

2010. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

minden ember a saját hibájából tanul..csak azt tom mondani...de az h: a volt pasija azt mondja hogy rib@nc.

Szinte minden volt paliját ismerem (elég sokan vannak)...én ebből következtetnék...

2010. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

harmadik válaszoló!nem az én stílusom a minél többször dug@s és otthagyom dolog.Nem tudnék vele így kicseszni.

kösz a tanácsokat!

2010. jún. 19. 20:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a sértettség beszél az exeiből.
2010. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

aranyos fiu vagy =)

lehet a lány nem illik hozád... hisz nem birsz megbizni se benne, talán egy hüséges lány kéne meléd

16L

2010. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

20:57!

Kösz szépen,te is aranyos vagy.

Lehet hogy nem illik hozzám de akkor is nagyon szeretem és nem tudok ez ellen mit csinálni.

Próbálok bizni benne de nehéz ha az ember minden nap azt hallja hogy mennyire hűtlen barátnője van.

2010. jún. 19. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom elítélni a leányzót,de ha minden exe ezt mondja..... Nemtudom hány éves(?),az is gyanús tud lenni,ha túl sok pasija volt már... Amúgy bizti szereted? Mert ha nem,akkor sztem hagyd... Ha igen,akkor beszélj vele még1x!!


Jah,és tényleg aranyos lehetsz,szorítok! :)

2010. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok,a barátnőm 18,nem sokára 19.

Igen biztos hogy szeretem az eddigi kapcsolataimra azt hittem hogy de nagyon szerettem őket de nem,a mostani barátnőmet szeretem igazán.

Szakítani nem akarok vele mert annyira szeretem hogy azt le se tudnám írni.

Kösz hogy szorítasz nekem és remélem hogy a volt palijaiból csak a féltékenység beszélt.

2010. jún. 20. 10:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!