Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért van ez a buta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van ez a buta "szabály", hogy exekkel SOHA nem jöttök össze?

Figyelt kérdés
Ez szerintem csak valami beidegződés lehet! Én sem járnék olyannal, akivel nemrég szakítottunk, de ha nem volt megcsalás, verés, vagy valami nagyon összeférhetetlenségi dolog, akkor nem zárom ki előre, hogy egyszer újra összejövök vele! Nem lehet tudni milyen lesz akkor, mind2en több tapasztalattal a hátunk mögött!
2010. jún. 19. 19:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ! Majd megpróbálom kihasználni ezt az összekavarodást!:(
2010. jún. 19. 20:02
 12/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy 74-es?
2010. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
20.. miért??
2010. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Eszem ágában sincs kétszer ugyanazzal az emberrel szakítani! :) Mert 1000% hogy az lenne a vége.

Legutóbbi szakításomat nézve soha az életben nem tudnék úgy a szemébe nézni, hogy megint szeretem. Nem történt megcsalás (ez persze nem garancia), nem bántalmazott meg ilyesmi. De nem csak ezekkel a dolgokkal lehet bántani.

Én biztosan tudom magamról, hogy akármi történne nem jönnék össze egy volt barátommal sem. Hogy miért? Mert egyszer vége lett. És semmi értelme sincs olyasmit elkezdeni megint, ami egyszer befuccsolt!

Ezzel az újrakezdős baromsággal csak a reménytelen szerelmesek jönnek, akik nem tudtak tovább lépni, nem jöttek rá párjuk és saját hibáikra. És nem tudatosult bennük, hogy az ember sosem lesz olyan fejlett, hogy tanuljon az elcseszett szituációkból. Olyat kell találni, aki mellett nem tudsz hibázni. És olyat, aki szintén nem hibázik, mert tudja, te vagy neki a legmegfelelőbb társ és nem olyan bolond, hogy elveszítsen.

2010. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Amúgy inkább az a felfogás butaság szerintem, hogy szakítasz valakivel és az jár a fejedben, hogy úristen, lehet, hogy x év múlva együtt leszünk újból.

Sokkal több értelme van annak, hogy nem gondolsz rá többé és keresel egy nála sokkalta jobbat...

Neked meg miért járnak ilyen gondolatok a fejedben? Feltételezem vissza akarod kapni. Mégis minek???

2010. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én tudom a hibáimat! Tudom miket rontottam el. Egyáltalán nem voltak komolyak, de tudom, hogy tudnám máshogy csinálni! Nagyon-nagyon szeretem, és akár az életem adnám érte! ha kell várok rá, és biztosítottam, hogy mindig ott leszek, ha kell neki! Pár éve már egyszer szakítottunk, egy vita miatt. 1 hét múlva összejöttünk megint. Most meg hirtelen...paff... mert "nem illünk össze". Nem hiszem, hogy ehhez 4 év kell rájönni. 2 éve, még magától mondta, hogy összeillünk. Na akkor mit higyjek?
2010. jún. 19. 20:22
 17/18 anonim ***** válasza:

Na látod az ilyen bonyodalmak miatt nem megyek bele az újrakezdős hülyeségbe. Ha anno továbblépsz és nem foglalkozol vele, most sokkal jobb lenne neked is. És nem itt gyakkérdéseken aggodalmaskodnál, hogy huszadjára újrakezdtétek már és megint folytatni akarod. Nem volt elég bizonyíték arra, hogy nem működik?

Bocsi, talán túl nyersen fogalmazok de annak amit csinálsz nincs sok értelme. Szerelem ide vagy oda. Én is voltam már, nem is egyszer, de képtelen lennék ilyesmire.

2010. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én viszont megőrülök érte! Azok a szakítások még el elején voltak, akkor is csak 2x, és csak butaságok miatt. Azért rendeztünk le minden 1-2 óra alatt! Mikor 1 hét volt akkor félrerétés miatt volt, és nem volt pénz a telómon. Nem vagyok 10eséves kis butus, tényleg életem értelme Ő! És pár hete én meg neki! Nem tudom miért lett vége...
2010. jún. 19. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!