Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért van ez a buta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van ez a buta "szabály", hogy exekkel SOHA nem jöttök össze?

Figyelt kérdés
Ez szerintem csak valami beidegződés lehet! Én sem járnék olyannal, akivel nemrég szakítottunk, de ha nem volt megcsalás, verés, vagy valami nagyon összeférhetetlenségi dolog, akkor nem zárom ki előre, hogy egyszer újra összejövök vele! Nem lehet tudni milyen lesz akkor, mind2en több tapasztalattal a hátunk mögött!
2010. jún. 19. 19:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ez nem szabály. de ha kihűltek az érzelmek és barátként tudsz rá tekinteni csak, akkor nem jössz össze a barátoddal.
2010. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

én már megdugtam az exemet.


20F

2010. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
gratulálok második válaszíró(y) lányokat kérdez a kérdező-.- első voltam.
2010. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az a kapcsolat egy emberrel egyszer már lezárult és egy szakítás soha nem történik ok nélkül. Nálam ha valami elmúlt akkor tovább lépek és nem nézek vissza mert annak sosincs jó vége. Ha ex-szel melegíted fel újra a dolgokat akkor nem indulhatsz tiszta lappal, lehet hogy megbocsájtottátok egymásnak a múltbéli hibákat de elfelejteni úgysem tudjátok, mindig újra és újra visszaköszönnek. Olyan mint egy ördögi kör amiből nem tudsz kitörni. Persze én elhiszem hogy van olyan is hogy nem bírnak egymás nélkül meglenni mint a szappanoperákban és a végén csak egymás mellett kötnek ki mindig de legtöbbször nem így van. Sok ismerősöm van aki rengetegszer szakított meg újra összejött az exével de a végén nem egymás mellett találták meg a boldogságot.
2010. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

2. vagyok


szarom le?

2010. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2. mert bunkó vagy???
2010. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Na jó, de ha a közeledben lesz, és újra verni kezd a szíved?? Akkor mi van? Csak mert elhatároztad, azért nem? És ha beleszeretsz újra? Akkor se jönnél vele össze, mert "exxel nem"!!??
2010. jún. 19. 19:56
 8/18 anonim ***** válasza:
én összejöttem az exemmel, fél évig jó volt, aztan megint elromlott minden.. ez nem szabály.. csak h semmi értelme.. :S
2010. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nálam egy szakítás mindig egy komoly, felelős döntés volt valami olyasmi miatt ami miatt végérvényesen nem működött a kapcsolat. Ezt megemésztettem, lezártam és kész. Ha újra találkoztunk már nem jött elő az az érzés hogy beleszerettem mert tisztában voltam az előzményekkel. Érzéseket persze bennem is kiváltott, nem mondom hogy nem kavart fel egy-egy ilyen találkozás de ez már nem az az érzés aminek lennie kell.

19:52-es voltam

2010. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nálam is megvolt ez a szabály. aztán egyik exemmel úgy gondoltam talán, mivel szakítás után újra felkeresett és éveken át udvarolt, és mellettem volt, bármi történt. és érdekes mód amint úgy döntöttem magamban, hogy talán, ismét 1 idióta lett, azóta nem állok vele szóba =)

ha valami véget ér, az nem ok nélkül ér véget. ha lezárok egy életszakaszt, az jobb, ha úgy is marad. ha én nem kellettem neki anno, vagy ő nem nekem, akkor ez a későbbiekben maximum szalmalángként tud újraéledni, szerintem. (speciális esetek persze itt is lehetnek, de én magammal kapcsolatban már nem tartom elképzelhetőnek)

20L

2010. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!