Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most kamuzott vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kamuzott vagy tényleg ezért nem akar velem összejönni?

Figyelt kérdés

volt egy lány, akit ismertem kb. egy hónapja, írtó sokat beszélgettünk, de sajnos csak neten. Egyszer szerelmet vallottam neki és azt mondta hogy nem lehet mer a távkapcsolatot nem akarja. De nem is lakik olyan messze! Csak pár kerülettel arrébb... (Bp.)

Lányok! Szerintetek tényleg ezért nem akart összejönni velem vagy csak egyszerűen ronda vagyok, és nem bír? :S


2010. jún. 19. 19:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az eddig írtak alapján súlyos kétoldali szeretethiányod vn, és ilynkor minden második csinos kedves csajba belezúgsz. erről le kell szokni. és nem, nem vagy lúzer ő a lúzer


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Neked meg lesz barátnőd.

2010. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

De, hogy lehet nem nagyon találkozni?

Akkor ha nem találkoztatok, és pár kerület távkapcsolat,akkor keress normálisabbat:)

Kismillió szaladgál az utcán, böngészik a neten...

Sok sikert...

2010. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem hagytál időt a lánynak megszeretni téged.

Én sem voltam szerelmes 16 évesen a barátomba, akivel 3 hónapja "jártam" vagy mi, akkor szerelmet vallott, ott volt a vége a dolognak.

Hagyni kell a nőben beérni a szerelmet, add meg neki, hogy majd megvesszen érted, na akkor léphetsz. Ha ez nem alakul ki benne magától, bármit tehetsz, nem fogod tudni kiérdemelni a szerelmét, mert nem így működik. A lovagregényekből ismert szitu, miszerint a lovag kinyilvánítja szerelmét, majd megnyeri szíve hölgyét, nagyon ritkán jön be.A sorrend fordított: előbb meg kell nyerni a hölgy szívét.

Nem elsősorban azzal nyered meg, amit csinálsz, hanem azzal, aki vagy. Az én férjem a maga felelősségteljes, komoly személyiségével olyan elbűvölő volt számomra, hogy túlléptem azon is, hogy külsőre nem tetszett. Már azelőtt szerelmes lettem belé, hogy én megfordultam volna az agyában. Egyébként nem hajtott a lányokra egyáltalán.


Ha megtalálod a hozzád valót, mint zsák a foltját, könnyen megy majd minden. Van egy jó hírem: az egymáshoz illő emberek vonzzák egymást. A szerelmi vallomással meg várd meg azt, amíg egyértelműen nem látod, hogy a lány szerelmes beléd.

2010. aug. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Áá hallod ez igy felejtős, a csaj csak azért mondta télleg ezt a távkapcsolat cuccot, mert nem akar tőled semmit, csak arra voltál jo neki, hogy beszélgess vele msn-en ha unatkozott. sajnos régebben én is csináltam ilyet, azért tudom.meg is bántam rendesen. nem szép dolog, de vannak ilyen emberek, ez van. ne foglalkozz vele, nem ér annyit.. találsz 100x külömbet is..
2010. aug. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!