Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most kamuzott vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kamuzott vagy tényleg ezért nem akar velem összejönni?

Figyelt kérdés

volt egy lány, akit ismertem kb. egy hónapja, írtó sokat beszélgettünk, de sajnos csak neten. Egyszer szerelmet vallottam neki és azt mondta hogy nem lehet mer a távkapcsolatot nem akarja. De nem is lakik olyan messze! Csak pár kerülettel arrébb... (Bp.)

Lányok! Szerintetek tényleg ezért nem akart összejönni velem vagy csak egyszerűen ronda vagyok, és nem bír? :S


2010. jún. 19. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tehát nem is találkoztatok?
2010. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

nem nagyon...

de azt mondta h tökre tetszem neki meg minden!

1 hét után már pasija is lett..

2010. jún. 19. 19:42
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha te is végig gondolod akkor ez elég sz@r duma h távkapcsolat ..pár kerület ugyan már....


Egyszerűen nem voltál az esete, ennyi , csak nem volt benne annyi emberi sem, hogy ezt elmondja.

2010. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

akk én egy cseszett csökevény vagyok, akit még egy ribanc is át tud verni :C

az tuti h sosem lesz bnőm :(

2010. jún. 19. 19:47
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

2. vok,

egy lány miatt sosem szabad elkeseredni ilyen esetben, mert arra rámehet az egész életed, ő nem volt őszinte, jó voltál neki időtöltésnek, sajnos vannak ilyenek.


Rosszat fogtál ki, még jó hogy ilyen hamar kiderült legalább. És nem használt ki még jobban.


Sose add fel nem szabad nem ő az egyetlen lány csak körbe kell nézni és nyitott szemmel járni.

2010. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, jobbat érdemelsz, legalább tudott volna hazudni a csaj. Ez nem lenne távkapcsolat, mi a párommal 140km-re lakunk egymástól, és mégis együtt.

Ne szomorkodj a csaj miatt, hidd el, nem lesz jobb :)

2010. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Várd meg a házuk előtt oszt dugd meg, ennyi.
2010. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

valoszinüleg nem a kinézeteddel van a gond, hanem hogy fingod nincs hogy is működnek a nők.

1. nem vallunk szerelmet egy nőnek. (majd ha megkéred a kezét! föleg nem mielött járnátok)


el kéne olvasni 1-2 irományt a nőkröl és a randizásrol, mert eléggé sok tudatalatti kérdés létezik. És te ezekkel sajnos nem vagy tisztában. (A legtöbb férfinél ez zsigerböl jön, na ők azok akik a legjobb pics*kk*l járnak....)

2010. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem kamuzott, mert a NEM az NEM, mindegy mire fogja akkor is NEM főleg ha ez így benne is van a mondatában, hogy NEM vagy NEM AKAROM a lényeg visszautasítás.

Ha egy lány oda van érted még akkor sem pattint le ha te kifejezetten kéred tőle, hogy utasítson vissza vagy mondja meg, hogy nem kellesz, nem teszi meg, mert oda van érted.

Hány lány nem utasítana vissza egy neki nem tetsző fiút? Ráadásul ha az a fiú valósággal zaklatja azzal, hogy küldje el a csaj őt a francba? Ez a csaj kérés nélkül elküldött téged, mert gondolom nem kérted rá, hogy utasítson vissza, ha szeretne még akkor sem küldene el amit már írtam, ha te kérnéd tőle sőt ha te küldenéd őt el akkor is visszamenne hozzád.


Ez veszett ügy......de lenne egy kérdésem.

Miért döntöttél úgy hogy szerelemet vallasz neki direktbe?

Mit tett érte a csaj, hogy ezzel megtisztelted?

Valami gesztus? Vagy mitől szerettél bele?

2010. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 sexybitch válasza:
Én egyet nem értek..Ha nem is találkoztatok,akkor hogy lettél belé szerelmes? :)
2010. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!