Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja ezt? Mire gondolh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezt? Mire gondolhat igazából?

Figyelt kérdés
Barátom nem akar soha magával vinni szórakozni ha a barátaival megy ami elég gyakori, azt mondja azért mert zavarja h. én beszélgetésbe egyednék velük. De szerintem ez a válasz kamu ,gondoltam már sok dologra h. nem tart elég szépnek de hát a barátait úgyanúgy ismerem énis nagyon régóta és egyiknek sincs baja a külsömmel, vajon mi lehet az igazi indok?
2010. jún. 19. 19:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet,h tényleg félt a barátaitól,de ha ez teljesen igaz lenne,akkor nem töltene több időt velük,mint veled... BESZÉLJÉTEK MEG!
2010. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Nowan ***** válasza:

Szia!


Kettő dolog jut eszembe.

1. "Kanbuli" tehát nem a barátnővel együtt élvezhető helyzet. Értsd meg ha mondjuk keményen kitárgyalnak dolgokat - pl pont a barátnőket... - ott csak férfias férfiak lehetnek jelen, tehát a párodnak is az az énje amit Te lehet bunkónak látnál...

Egyszóval nem összebújós buli hanem "nézd mekkora melle van az új pincérnőnek" fajta.


2. Ez már kicsit cinkesebb. Mennyire vadász típus a párod? Lehet valaki mással flörtől - persze távolról sem komolyan - ezért nem szeretné hogy jelen légy.

Ilyenkor büszke magára, akár a nehézségeit is feledi és Te is egy magabiztosabb embert kapsz.


Egy beszélgetést megér a dolog.

2010. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát mindkettőben látok igazságot, mert van amikor meséli milyen disznóságokat csinálnak vagy azt is elszokta mesélni ha egy lány rámászik és ő h. járatta le haverjai előtt.
2010. jún. 25. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!