Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja ezt? Mire gondolh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezt? Mire gondolhat igazából?

Figyelt kérdés
Barátom nem akar soha magával vinni szórakozni ha a barátaival megy ami elég gyakori, azt mondja azért mert zavarja h. én beszélgetésbe egyednék velük. De szerintem ez a válasz kamu ,gondoltam már sok dologra h. nem tart elég szépnek de hát a barátait úgyanúgy ismerem énis nagyon régóta és egyiknek sincs baja a külsömmel, vajon mi lehet az igazi indok?
2010. jún. 19. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

lehet tényleg igaza van, mert esetleg olyanok a haverjai hogy szeretik a szép lányokat és nem bizik meg bennük 100%-osan hogy nem-e kezdenének ki veled ő pedig inkább kikerüli ezt a helyzetet!


Én is féltem a pasimat némelyik barátnőmtől, elég nagy férfifalók!

2010. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha ez igyis van mert mondjuk hallottam vissza már olyat h. érdekes dolgot mondtak haverjai h. miket csinálnának velem, de akkor bennem megbizhatna 100%-osan mert sose adtam okot egy év alatt h. ne kelljen bennem bizni, nem is kéne más.
2010. jún. 19. 19:32
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Sajna nem bizik benned. Dumáld meg vele :) Amúgy kell az is, hogy nyugodtan tudjunk bulizni az asszonytól :) 23F
2010. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
A barátom ugyan iylen. de én nem féltékenykedek meg aggódok ez miatt már. iylenkor a haverjaival van. bulizik. sztem jobb ha velem meg romantikázik :)
2010. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen igen csak már néha kicsit többet van a haverokkal mint velem:)
2010. jún. 19. 19:49
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Látod az már nem a legjobb. Nálunk ez 3 havonta fordul elő kb hogy elmegy a haverjával ketten és nem is mondom h ne menjen hiszen nem jár gyakran...sőt.. De ha meg ennyit van velük akkor miért nem visz el.. ezt én sem értem. hiszen veled van és látja hogy nem csinálsz semmit. Sztem magyarázd el neki hogy nem akarsz semmit a többiektől és h ne parázzon annyira :)Érezzétek jól magatokat együtt inkább.
2010. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát én ezt szeretném mert igy elfogunk távolodni mert az szerintem nem oké h. tudja nekem tényleg semmi dolgom és hetente max 2szer találkozunk a haverjaival meg szinte minden másnap, péntek meg szombat teljesen az övék, de régen nem volt igy és ezért nem is zavar ha egyszer kétszer elment csak mostanába kezdte ezt.
2010. jún. 19. 19:54
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem ez tényleg furcsa. Nemtudom mennyit szoktataok átlagba találkozni de ha veled heti 2 napot tölt és a szabadidejét a hétvégét meg a haverokkal inkább az nem valami kedves dolog a sráctól...:S
2010. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát régen elég gyakran találkoztunk:) gondoltam arra is h. már nem szeret csak nem meri megmondani, volt egy ilyen időszaka tavaly és akkor szakitottunk egy hónapra...
2010. jún. 19. 20:00
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Komoylan mintha csak magamat hallanám. ugyan ez volt. szakitottunk 2 hétre és megjött az esze. mi 5 percre lakunk egyástól szóval ha tehetjük együtt vagyunk. Nálunk az volt pont hogy régen csak a haerjaival együtt voltunk mindenhol de ez épp hogy elmúlt és inkább 2-en.Tényleg beszélj vele. nemtudom hogy miylen a viszonyotok és h mennyi ideje avgytok együtt de ha ez egyre többet fordul elő akk beszéld meg vele h miért.Lehet h szabadságra vágyik de téged ne hagyjon már otthon gubbasztani. mondd neki h ha nem visz el magával akk külön mész a barátnőiddel. aztán akkor nem a haverjai fogják + nézni h miylen a rucid hanem más srácok. Na sztem az nem tetszene neki. akk inkáb elvinne magával,tuti :)
2010. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!