Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leégettem magam, mit gondolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leégettem magam, mit gondolhat most? 4év után vége lett a barátommal én még szeretem őt ő azt mondja nem, de mégis hivogat!

Figyelt kérdés

Ma mikor hivott mondtam neki hogy én szeretem ő azt mondta hogy ő nem akar semmit tőllem!

Mikor msnen voltam elküldtem neki 1 linket amiben van egy videó róla és rólam!Aztán beszélgettünk, mondta hogy van egy csaj és ő nem olyan ("rossz") mint én meg hogy én nem vagyok az ő barátnője és soha nem szerettem, pedig szeretem még most is, hát akkor mikor együtt voltunk!

Szerintetek hagyjam őt vagy van esélyem?


2010. jún. 12. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
hagyd a francba. mi az h van egy csaj aki nem olyan rossz mint te? milyen az ilyen ember? bunkó paraszt. de amugy mivel égetted le magad? v hogy?
2010. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezzel hogy ma kimondtam hogy szeretem miközben elhajtott, de mondtam neki hogy én úgy vettem észre hogy van esélyünk, ő erre bocsi csak tartani akartam a kapcsolatot!
2010. jún. 12. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
küldd el a ...melegebb égtájra. nehogy má. bealáz és még futsz utána? neeem. te vagy a csaj. menjen a pitsába
2010. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem aki ilyet mond neked azzal törődni se kell és még nem tudod mi az tényleg szeretni valakit, ez még nem volt az hiszen nem is ismerted rendesen.
2010. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasit hagyni kell a francba. Keress olyat, aki értékel téged, és mi az hogy "van egy csaj és ő nem olyan rossz"??? Ezt a sértést én a helyedben nem nyelném le, és nem futnék egy ilyen pasi után.
2010. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Direkt húzza az agyad! Sztem hagyd... :S
2010. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?? és ő??
2010. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én 18 ő 22
2010. jún. 12. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!