Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék egy értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy értelmes férfit?

Figyelt kérdés

Beregisztráltam néhány társkeresőre, de senki nem ír. Illetve kaptam egy-két levelet, de alacsony iskolázottságú, vagy beteg (vak, epilepsziás) srácoktól.

Tudom, hogy az én koromban, a legtöbb normális fickó már elkelt, néha már feladom a reményt, de közben úgy vágynék rá. Nehéz körülmények között éltem régebben (megerőltetően sokat dolgoztam + tanultam), nem volt alkalmam ismerkedésre. Erkölcsi kérdésekben konzervatív vagyok, ezért még szűz, de már jól esne elveszteni. Multinál dolgozom, de ott is esélytelen. Tudom, hogy nem fog odajönni az irodámba, és bekopogni a herceg, de én hová menjek? Hol keressem? Számítok bántó válaszokra, de azért mégis megkérdezem, hátha valaki érti.

(41N)


2010. jún. 19. 12:37
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

15:12

:))))

Nagyon ari vagy... de "picit" messze vagy, én ebben a fenenagy faluban élek... a pesti oldalon.

Feleségül vennél, hogy jó sokat "kupakolhass"??? Nem lehet, hogy inkább örülsz, hogy megszabadulsz a régitől és eszedben sincs újra??? De nagyon jó kedvem lett Tőled!!! No, valami ilyenre vágyom, hogy utána 3 napig... egyszer egy forró öleléstől másnap a munkahelyemen a folyosón a nagyfőnöknek nekimentem, nem vettem észre, annyira nem tértem magamhoz. Asszem belőlem is egy vulkán fog kitörni, csak kéne előtte a megalapozás... nem szeretném a szüleim hibáit ismételni. De tök jó kedvem lett Tőled!!! Édes vagy!!! Köszi!!!

2010. jún. 19. 16:34
 22/29 anonim ***** válasza:
Hát nézd, az elsődleges probléma a konzervatívságod. Én is konzervatív vagyok, de attól még a szexet az élet természetes részének tekintem és semmiképp nem egy ember által kitalált dogmához, szabályrendszerhez kötöm (ld. házasság). Ezt az elvedet fel kell adnod, ha esélyt akarsz magadnak teremteni. Még MA. MOST. Ettől még lehetsz konzervatív, még lehetsz erkölcsös, lehetnek elveid, és nem kell bárkivel összefeküdni...csak kicsit lazábban, mert így bevehetetlen vár vagy! 25f
2010. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
41%

csak így tovább folytasd amit elkeztdél a rossz génkombinációnka ki kell halnia

ja és mi a végzettséged

2010. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Kedves 23:19

Igen számítottam erre. A tisztaság mindig irritálja a szennyes embereket, sőt dühíti. Ki is jött belőled, a rosszindulatú szenny, ami benned van. Biztos, hogy sérült ember vagy, mert nem írnál ilyen agresszív rosszindulattal. Van, aki elrontja az életét, aztán ül a számítógép előtt és osztja az észt. Én valószínűleg egyedül is százszor boldogabban élek, mint te. Tudom, ez is dühítő, de egy pokoli házasságnál, megélhetési gondoknál százszor ésszerűbb és kényelmesebb egyedül, tisztán és boldogan élni, mert engem az sem rendít meg, ha te akármilyen gonoszságokat írsz. Aha, szóval szeretnéd, ha "kihalnék", tudom, hogy bosszantó, de piszok jól érzem magam a bőrömben, élvezem a sikereimet, a sorban megszerzett diplomákat, aminek te valószínűleg soha a nyomába sem érsz. Kösz a sok rosszkívánságot, mert annál egészségesebb leszek, csak vigyázz, mert, ha nem talál, visszaszáll.

A láthatáron van a megoldás is, úgyhogy lehet, még lesz kinek a tiszta gondolkodást megtanítani is. Egy épeszű pasi csodának és kincsnek fogja tartani, hogy csak az övé leszek, és bizony jó sokszor az leszek, csak ezt te már nem fogod megtudni.

Próbálj meg a saját érdekedben finomabb és tisztább emberré válni, mert sok boldogtalanság fog így érni az életben, mert csak a rosszindulat "bugyog" belőled, és ez biztosan nem tesz boldoggá. Ez csak egy jó tanács a saját érdekedben. Tudod, én ismerem a mondást, hogy ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel. Szeretném ezt tenni, és elgondolkodásra késztetni. Talán egyszer majd leszel olyan helyzetben, hogy kénytelen leszel ezekkel szembenézni.

2010. jún. 20. 17:23
 25/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Bizonyos ideig szép és ajánlatos dolog várni egy nagyobb szerelmet a szex elkezdéséhez. De kb 25 éves kor után érdemes lejjebb adni az igényekből, és hagyni, hogy erős vonzalomból (nem szerelemből!!!) kapcsolat legyen, ami idővel átalakulhat szeretetté/szerelemmé. A legtöbb nő 40, de inkább 35 éves koráig néz ki jól, azon túl már csak egy korábban kialakult érzelmi kapocs köti össze a párokat. Hidd el, h ha lesz egyáltalán, a majdani párod nem örülni fog, h csak az övé vagy, hanem vissza fogja sírni valamelyik exét, aki jól tudott szopni, rá tudta szorítani a vaginális izmait a péniszre tudatosan is, stb... Ennyi idős korra már 20-25 év tapasztalat hiányzik, amit soha nem lehet bepótolni. Szerintem te is érzed, hogy nagy hülyeség volt ez a tisztaság-stratégia, és sürgősen fel kéne adnod, ha szexre és viszonzott szerelemre vágysz, noha én erre nem látok sok esélyt.
2010. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én inkább egy szexuálpszichológus felkeresését ajánlanám, mert szerintem ez nem egészséges, valami egész biztosan áll a háttérben, lelki trauma, prüdéria, frigiditás, vagy valami... Javaslom, hogy járj utána, mielőtt még jobban késő lesz. Vagy fogadd el, hogy szűz maradsz, és tedd a diplomáidat az ágyadba magad mellé.:)
2010. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Bocsi, én vagyok a kupakolós!

Hát persze! mIÉT VESZ 1 FFI 1 NŐT? aZÉRT HOGY KUPAKOLJON! nEM A 2 SZÉP SZEMÉÉRT!

2010. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

jA , ÉS 50 ÉVESEN AKARSZ SZÜLNI?Szánalmas...

Add alább az igényeidet, és nem fogsz csalódni...

2010. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ja, változatlanul itt vagyok, ha kellek!
2010. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!