Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol, hogy találhatnék ÉRTELMES...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogy találhatnék ÉRTELMES 14-15 éves lányokat?

Figyelt kérdés

Jó estét :)


Tehát 15 éves vagyok,és nyilván fiú.Szóval hol találhatnék értelmes korombeli lányokat? Könyvtár felejtős,mert voltam már nem egybe,eredménytelenül. :( Milyen egyéb helyek vannak még,így ősszel? Mert az a helyzet,hogy eléggé magányos vagyok :( Ráadásul nem vagyok valami helyes sem..a környezetemben páran már a szemembe is mondták,ezért néha úgy gondolom-talán jogosan-hogy senkinél nem lenne esélyem,mert mindenki csak a külsőre megy :( Annyira nem vészes a külsőm,de talán az átlagostól kicsit elmarad..Egyébként a belsőmmel abszolút nincs baj,csak ezt meg a korombeli lányok aligha tudják értékelni a külsőm miatt...Mert tudjátok hogy van ez,akkor nem tudnak velem felvágni,hogy milyen helyes pasijuk van :) Fent vagyok pár közösségi oldalon,meg egy társkeresőn,de az a helyzet,hogy szerintem túl nagyok az elvárásaim...Pl. aki bulizós,az már felejtős..nem ír nagybetűvel,és ráadásul még helytelenül is,az meg aztán főleg..ha-akár csak alkalmanként-iszik alkoholt,vagy cigizik,az is felejtős...És ez csak pár kritérium volt..És ezekből nem vagyok hajlandó lejjebb adni..Éppen ezért hanyagoltam egy ideig az egészet..de már nem bírom ki ezt a magányt :( Annyira jó lenne,hogyha lenne valaki,akit szerethetek,s viszont szeretnek,és lenne valaki,akit mindig megölelhetek,és mindent megoszthatok vele. :( De ilyen külsővel,elvárásokkal lehetetlenség,hogy találjak bárkit is :( Ráadásul hogyha találnék valakit,aki megfelel a legtöbb elvárásomnak,ő meg azért nem jöhetne szóba,mert vagy 300 km-re lakik :( Annyira elvagyok keseredve..Kérlek titeket,mondjatok valami használható ötletet,mert ezt már nem bírom :( Ja és ne küldjetek el legózni,mert én úgy érzem,hogy megértem egy komolyabb kapcsolatra akár.

Bocsi,hogy kissé hosszú lett,de úgy éreztem,hogy ezt muszáj kifejtenem bővebben.Köszönöm,ha volt erőd elolvasni :)


2009. okt. 14. 22:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Aranyos fiú lehetsz :)

Biztos találsz majd egy olyan lányt, aki hozzád való.

És nem a külső számít!

2009. okt. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%

Már ne is haragudj, de először te nem vagy normális.


Ember, a veled egykorú lányok nem járnak könyvtárba (99,9% része), hanem bulizik, alkalmanként iszik, és cigizik! És akkor mi van?

Te magad mondtad, hogy nem vagy szép. Akkor meg, adj vissza az elvárásaidból sürgősen!

Olyan meg nincs, hogy ha valaki csúnya, nem lehet szebb is!

Feltételezem szemüveges vagy, válts lencsére! Törődj magaddal bzmeg ne siránkozz!


TE NEM KOMOLY KAPCSOLATRA, HANEM HÁZASSÁGRA ÉRTÉL MEG!


Vegyél vissza az elvárásokból, és ne eljegyezni akarj egy lányt, csak jól érezni magad vele!


u.i.: a szép csajok nem könyvtárban vannak suli után, megsúgom!

2009. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Második válaszolo milenne ha te inkább bekapnád??? És te kedves kérdező, ne aggod előbb utóbb meg fogod találni a magadhoz illő párt. Azért próbálj meg buliba menni ott lehet ismerkedni, nagyon jól, és tudom, hogy mindenkinek vannak igényei, de kicsit tényleg vegyél vissza igy elsőre legalábbis. Most válassz oat aki akar téged, meglásd jól fogod érezni magad vele.. És ne gondolkodj komoly kapcsolaton, te még nagyon fiatal vagy SZÓRAKOZNOD kell. És ne folyásoljon be téged, hogy mások mit mondanak, majd idővel pár év mulva aki szeret téged az igyis, ugyis szeretni fog.. :) Sok sikert
2009. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló!


Majd ha 32 évesen is a könyvtárba jár, hogy lányokat megismerjen, majd rájön, hogy igazam van!


Te ezzel a válasszal mit segítettél neki?

Majd megtalálod az igazit...


Lelki segélyszolgálat: ON ugye?

2009. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
És te azzal mi segitettel? Szemébe mondod, hogy nem normális.. Azért mégis 14 éves.. Nem fogok itt veled vitázni ezen, hál istennek nem vagyok dedós..
2009. okt. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Bocs 15 éves, elirtam.
2009. okt. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Külsőt mindig lehet tuningolni hacsak nem vagy extrém ronda de hát reméljük nem.

Társkeresőn sztem a korodba minden csaj szereti magát bulizósnak beállítani mer aki nem az, az biztos lúzer szóval ez alapján nem biztos kéne szelektálni. De hát próbálkozz.

Addig is tudsz a külsődön változtatni az öltözködéssel, hajviselettel stb.

Amúgy meg még fiatal vagy. Bőven lesz időd barátnőt szerezni. De emlékszem én is nagyon akartam egy nőt a te korodban bár én nem pont lelkitársnak ha érted.


f22

2009. okt. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
a 2. hozzászólónak amúgy részben igaza van. legyen tököd ne siránkozz bízz magadban legyél a magad ura.
2009. okt. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.2. válaszolónak:Tisztában vagyok azzal,hogy a nagy többség nem jár könyvtárba,főleg akik Budapesten élnek..de próba szerencse alapon azért benéztem párszor.És törődöm magammal,képes vagyok néha 10-15 perceket a fürdőszobában tölteni,csak hogy összehozzak valami számomra is elfogadható kinézetet.A hajam amúgy középhosszú,és tényleg olyan,hogy nem könnyű rendesen beállítani hajmosás után,hogy másnapra normálisan nézzek ki..Nem vagyok szemüveges,a szemem pedig sokak szerint szép.És nekem nem szép lány kell..majdnem hogy mindegy,hogyan néz ki,csak azért nálam is van egy szint,aminél nem adom lejjebb.De gondolom ilyen mindenkinél van. És hogy mi van,hogyha cigizik? Csak annyi,hogy utálom az egész cigit,és nekem egy 14 éves ne legyen láncdohányos..Bulival is csak annyi gondom van,hogy manapság azért buliznak hogy jól beb*sszanak.Ilyen lány nekem nem hiányzik..aztán mi van,hogyha rögtön már a következő hétvégén enyhén ittas állapotában rögtön meg is csal? Na ezért nem kell..


3.válaszolónak:De ha nagyon nem megy lejjebb adni? :S Buliról annyit,hogy nem vagyok egy bulizós típus :S És tippem sincs,hogy milyen buliba mehetnék.. Ehh.. Amúgy lehet hogy tényleg nem vagyok normális,szóval mondhatja :)


4. válaszolónak: Nem,extrém ronda azért nem vagyok.Öltözködésemmel nincs végül is nincs baj.Hajammal is csak néha van,de akkor nagyon. :D És tudom,hogy lesz időm,de azt az időt nehéz lesz kivárni..

2009. okt. 14. 23:31
 10/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Lelki segély szolgálat megérkezett. :D


Én bakter vagyok. Korom nem publikus. Te egy 14 éves vagy jelenleg. Nézd, ne adj lejjebb az elvárásaidból. Mért adnál? Te korodban undorítónak találod a cigarettát? Hát nézd, undorítónak találtam én is, és még a mai napig is annak találom. Nem adok én sem lejjebb, nekem is elvárásom, ami neked is. Nem vagyok szépség, max. örökre magányos leszek, leszarom. Gondolj bele, csak a pénzt viszik. Mellesleg a lányok dolga a szépség ne foglalkozz azzal, hogy mit mond a környezeted.


Menj egy fodrászhoz, egy olyanhoz aki nem mindenkinek ugyan olyat vág. (Fiatal, pörgős, családos csajok tudnak jót vágni. Lehet ez csak észre vétel amúgy. :D)

Második amit megnéznek az az arc. Pattanásokat tüntesd el, ha vannak.

Harmadik amit megnéznek a KÖRMÖK!!!!! Ápold, NE RÁGD! Köröm reszelő köröm vágó olló, szép íves körmök.


Még egyszer mondom, nem a mi dolgunk a szépség. :) Az ilyen "jó pasival villogós" lotyókkal nem is szokás ám mi felénk foglalkozni. Könyvtárt felejtsd el. Ha nem szeretsz buliba járni, akkor se add fel. Menj haverokkal. Én sem szeretek buliba járni, és haverok sincsenek.

Még is alakul nagyon sok dolog. Remélem sikerül valamelyikből valami. :D


Remélem segítettem.


Üdv. bakter

2009. okt. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!