Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol, hogy találhatnék ÉRTELMES...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogy találhatnék ÉRTELMES 14-15 éves lányokat?

Figyelt kérdés

Jó estét :)


Tehát 15 éves vagyok,és nyilván fiú.Szóval hol találhatnék értelmes korombeli lányokat? Könyvtár felejtős,mert voltam már nem egybe,eredménytelenül. :( Milyen egyéb helyek vannak még,így ősszel? Mert az a helyzet,hogy eléggé magányos vagyok :( Ráadásul nem vagyok valami helyes sem..a környezetemben páran már a szemembe is mondták,ezért néha úgy gondolom-talán jogosan-hogy senkinél nem lenne esélyem,mert mindenki csak a külsőre megy :( Annyira nem vészes a külsőm,de talán az átlagostól kicsit elmarad..Egyébként a belsőmmel abszolút nincs baj,csak ezt meg a korombeli lányok aligha tudják értékelni a külsőm miatt...Mert tudjátok hogy van ez,akkor nem tudnak velem felvágni,hogy milyen helyes pasijuk van :) Fent vagyok pár közösségi oldalon,meg egy társkeresőn,de az a helyzet,hogy szerintem túl nagyok az elvárásaim...Pl. aki bulizós,az már felejtős..nem ír nagybetűvel,és ráadásul még helytelenül is,az meg aztán főleg..ha-akár csak alkalmanként-iszik alkoholt,vagy cigizik,az is felejtős...És ez csak pár kritérium volt..És ezekből nem vagyok hajlandó lejjebb adni..Éppen ezért hanyagoltam egy ideig az egészet..de már nem bírom ki ezt a magányt :( Annyira jó lenne,hogyha lenne valaki,akit szerethetek,s viszont szeretnek,és lenne valaki,akit mindig megölelhetek,és mindent megoszthatok vele. :( De ilyen külsővel,elvárásokkal lehetetlenség,hogy találjak bárkit is :( Ráadásul hogyha találnék valakit,aki megfelel a legtöbb elvárásomnak,ő meg azért nem jöhetne szóba,mert vagy 300 km-re lakik :( Annyira elvagyok keseredve..Kérlek titeket,mondjatok valami használható ötletet,mert ezt már nem bírom :( Ja és ne küldjetek el legózni,mert én úgy érzem,hogy megértem egy komolyabb kapcsolatra akár.

Bocsi,hogy kissé hosszú lett,de úgy éreztem,hogy ezt muszáj kifejtenem bővebben.Köszönöm,ha volt erőd elolvasni :)


2009. okt. 14. 22:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Neked az a legnagyobb problémád szerintem, hogy nincs elég önbizalmad. Én se vagyok egy Adonis, nekem is nagyon nehezen ment a csajozás eleinte, ehhez is fel kell nőni valamilyen szinten, nemcsak a kapcsolathoz. Első lépésként el kell fogadnod magad. Nincs mit vesztened, te vagy a fiú, ne várd, hogy egy csaj szedjen fel, kezdeményezz te. Erre jók a bulik, de erre akárhol van lehetőség, még a metrón vagy egy parkban is. Menj oda, ha valaki szimpatikus, beszélgess vele valamiről, mindegy miről, aztán hívd el esetleg valahova, vagy hívd meg valamire. Lehet h 100ból 1 csajjal fog összejönni, de ha nem próbálkozol, akkor viszont az esélyed gyakorlatilag 0. Tudom, ez baromi nehéz, gyakran kínos és fájdalmas is, de sajnos ez így megy, nem repül a sült galamb az ember szájába, úgyhogy rázd magad gatyába, vesztenivalód nincs és hajrá, ismerkedj, egy idő után tuti össze fog jönni, ezt is gyakorolni kell, amit jobb ha elkezdesz minél hamarabb.
2009. okt. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kedves bakter,köszönöm szépen a tanácsokat,meg fogom őket fogadni :) Pattanások nincsenek max egy-két kisebb seb.Bevallom,a körmömet leginkább csak rágtam,de utána azért mindig rendbe hozom őket,úgyhogy azokkal sincs gond.A környezetem pedig azért érdekel,mert nagyon adok más véleményére sajnos :S És könyvtár akkor felejtős,értettem :D Végül köszönöm a jókívánságokat :)


Előző kommentelőnek: Hát nem tagadom,tényleg híján vagyok önbizalomból pont mások véleménye miatt :S És nem tudom,mennyire fog ez menni,hogy bárkit is leszólítsak :S De ha nincs más választás,akkor nincs más választás :) Vesztenivalóm tényleg nincs,csak nem tudom,az önbizalmamnak mennyire fog ez ártani :S De mindegy,próbálkozni fogok,lesz ami lesz,köszönöm szépen neked is a tanácsokat :)

2009. okt. 15. 00:08
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia,

Én szívesen megismerkednék veled :) 14 éves vagyok, Pest mellől, nem cigizek, tudok helyesen írni, szerintem normális vagyok.. :D

Ha akarsz, dobj privit, aztán kitudja.. ;)

2009. okt. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi,aranyos vagy,megy is az üzenet :) :P

2009. okt. 15. 13:42
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát sok sikert a társkereséshez xD Én tipikusan az a lány vagyok, akit leírtál hogy nem kell ^^ de azért elmondom, hogy a korombeli csajok többsége csak akkor jár könyvtárba, ha pisilnie kell, és a döntő többséget az érdekli, hogy hogyan néz ki a pasi, kivétel a csúnya csajok, azoknak jó a csúnya pasi is :) és az elvárásaid szerintem túl magasak. hogy találsz valami intelligens csajt, aki ne bulizna, inna, cigizne meg hasonlók... nem mondom hogy lehetetlen, csak nehéz :D Biztos van ilyen, de nem az ismerőseim között. Próbálj kicsit ellazulni, hagyd hogy belevigyenek a rosszba, bár tudom hogy ez rohadt hülye tanács de így igaz ^^ Volt már pasim, aki csúnya volt mint a bűn, viszont olyan jól lehetett vele szórakozni, hogy onnantól már nem érdekelt, hogy hogyan néz ki! A fenének kell egy pasi, aki unalmas és csúnya is. De persze ez az én véleményem az éretlen, cigizős, alkoholizálós 14 éves fejemmel. Pedig én értelmes, viszonylag jó kinézetű, pesti csaj vagyok ^^

Szóval csak engedd el magad és bulizz te is kicsit! Nem azt mondom, hogy minden héten idd le magad a detoxig, csak azt, hogy ha ilyen maradsz, akkor nem biztos, hogy tudsz magadnak párt találni. Talán egy elkeseredett csajt. De azt sem a könyvtárban, az tuti ^^


De sok sikert ;)

L/14

2009. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

de elküldeném ezt a szöveget anyádnak te kis 14 éves pcsa.:D

jézusom. már előre félek mi lesz ebből a világból. remélem te is cigizel de tüdőrákban fogsz meghalni te szerencsétlen nagyon remélem. ja de ez téged úgyse érdekel mer menő:D. istenem.

a kérdezőnek annyit hogy az ilyen kis hülye pcsákat csak szúrni kell látod mer olyan sík hülyék ne foglalkozz a lányok lelkével. majd később találsz normálisat. addig csak élvezd az életet osszad a ribancokat. ja és ne akarj már első érintkezésedből egy csajjal házasságot.

2009. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
15:04esnek: Hogyha nem tudnám,hogy nehéz ilyet találni,akkor nyilván nem írtam volna ki a kérdést :P Különben meg az igazán intelligens lányok alapból elítélek ezeket a dolgokat szerintem.Amúgy miből gondolod,hogy unalmas vagyok :D? Csak mert nem iszom le magam kéthetente :D? Mindegy,köszi szépen a választ :) Előzőnek: Nem akarok én házasságot rögtön,csak hát én magamat nem tudnám jól érezni egy olyan lány mellett,akiről tudom,hogy 3 hetente olyan segg részeg,hogy nem is emlékszik az előző estére,és majd meg fullad már a cigitől... :)
2009. okt. 15. 20:31
 18/18 anonim válasza:
Szia!15 éves vagyok és soha sem a külsőt tartottam az ember legfontosabb tulajdonságának.Úgy vélem hogy a másik szívéig kell ellátni:)és megmondom őszintén hogy koromhoz képest kicsit talán komolyabb vagyok,tehát sem cigi,sem vad buli és még csak alkohol sem jön nálam szóba.De a fiúknak ez nem kifejezetten imponál,sok lány talán ezért kezdi el ily korán ezt az életmódot folytatni...
2009. okt. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!