Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék egy értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy értelmes férfit?

Figyelt kérdés

Beregisztráltam néhány társkeresőre, de senki nem ír. Illetve kaptam egy-két levelet, de alacsony iskolázottságú, vagy beteg (vak, epilepsziás) srácoktól.

Tudom, hogy az én koromban, a legtöbb normális fickó már elkelt, néha már feladom a reményt, de közben úgy vágynék rá. Nehéz körülmények között éltem régebben (megerőltetően sokat dolgoztam + tanultam), nem volt alkalmam ismerkedésre. Erkölcsi kérdésekben konzervatív vagyok, ezért még szűz, de már jól esne elveszteni. Multinál dolgozom, de ott is esélytelen. Tudom, hogy nem fog odajönni az irodámba, és bekopogni a herceg, de én hová menjek? Hol keressem? Számítok bántó válaszokra, de azért mégis megkérdezem, hátha valaki érti.

(41N)


2010. jún. 19. 12:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
szétnéztél már egyetemi tanárok között?:D nem vicc...ott nagyon helyes és intelligens pasik vannak huszonévestől egészen 60ig
2010. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Járj el a korosztályodnak megfelelő szórakozóhelyre, ott biztosan betoppan a nagy Ő.:)
2010. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Úristen nagyon komoly történet, el tudom képzelni mit érzel. Sajnos tényleg nem könnyű ebben a korban, de vannak olyan szórakozóhelyek amelyek ennek a korosztálynak lettek kialakitva, és neten is lehet ismerkedni, illetve adj fel társkereső hirdetést újságokban, ha gondolod tudok neked segiteni, irj privit.
2010. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Most ezt nem gondolod komolyan, ez kamu, ugye?

41 évesen szűz? Senki nem volt, aki tetszett volna? Sem iskolában, sehol?

A másik a társkeresők... oda általában szexpartnert keresnek , szórakoznak 60%-ban. A többi 30% már a selejt, vagy fogyatékos, vagy érzelmi fogyatékos, jellemhibás, ronda, depressziós...stb. Vannak szüzek is, én is találkoztam kettővel, az egyik 34 a másik 32 volt, hát nem voltak szépek sem, de túlzottan okosak sem. Az egyik kedves volt, de beszédhibás.

A férfiak 40 évesen házasok már, ha meg nem azok és aránylag jók, akkor pedig 25-34 év körül válogatnak a nők között!

Sőt ha valaki gyerekes, akkor sem állnak szóba vele.

De lehetséges, hogy találsz egy szerény szűzfiút (30-ast)de lehet hogy te meg idős leszel neki.


Nincs valaki aki tetszik a környéketekről?

2010. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Köszi. Háááát? Nem tudom, hogy keveredjek oda. Egy rövid időre összeakadtam egy biológus professzorral, de annyira lekötötte a tudománya, hogy csak ritkán jutottam eszébe és szerintem kicsit flúgos is, nem áll két lábbal a földön. De lehet, hogy van köztük normális is. Nem ragaszkodnék a Dr.-i címhez, ha van diplomája, és becsületes, korban hozzám illő, megértjük egymást jöhetne, csak nem jön... :( De az ötlet jó, megpróbálok körülnézni arrafelé... köszi!
2010. jún. 19. 12:47
 6/29 A kérdező kommentje:
a 12:38-asnak írtam...
2010. jún. 19. 12:49
 7/29 anonim ***** válasza:
Szerintem most már felejtsd el az egészet.Ha eddig nem volt ez után se lesz.Kissé öreg vagy már a dologhoz.Annyira konzervatívnak lenni erkölcsi kérdésekben,hogy 41 éves korig szűz maradni,hát....hülyeség.
2010. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

12:44-nek

De volt, állandóan szerelmes voltam valakibe, csak soha nem találtam viszonzásra. Egy srác (33) velem szerette volna elveszteni az ő szüzességét is, de azt mondtam neki, hogy azt én a férjemnek szeretném adni.


Kedves 12:50

Felejtsem el? Kössem fel magam?

2010. jún. 19. 13:00
 9/29 anonim ***** válasza:

kérdező! a diplomához se ragaszkodj, hidd el nem számít! Egy érettségizett vagy jó szakmával rendelkező férfi is lehet akár a partnered!

Vannak olyan szinten flúgos emberek az egyetemen hogy csak na! Ha egy ilyen pasit nem fogtak meg eddig a nők, hát akkor azzal bajok vannak!

2010. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

13:00

Középiskolai végzettséggel? Hát, lehet, hogy igazad van, ezen a téren nincs tapasztalatom. Az aggaszt, hogy az életem izgalmas dolgainak így a felét sem fogja megérteni. Nekem pedig időnként óriási lendületem van, ő pedig le fog maradni, és ettől kisebbrendűségi érzése lesz, én meg felnézni szeretnék rá. A fene egye meg, nem egyszerű... de ha egy férfi egyszer meggyőzne ennek az ellenkezőjéről...?!?!

2010. jún. 19. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!