Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék egy értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy értelmes férfit?

Figyelt kérdés

Beregisztráltam néhány társkeresőre, de senki nem ír. Illetve kaptam egy-két levelet, de alacsony iskolázottságú, vagy beteg (vak, epilepsziás) srácoktól.

Tudom, hogy az én koromban, a legtöbb normális fickó már elkelt, néha már feladom a reményt, de közben úgy vágynék rá. Nehéz körülmények között éltem régebben (megerőltetően sokat dolgoztam + tanultam), nem volt alkalmam ismerkedésre. Erkölcsi kérdésekben konzervatív vagyok, ezért még szűz, de már jól esne elveszteni. Multinál dolgozom, de ott is esélytelen. Tudom, hogy nem fog odajönni az irodámba, és bekopogni a herceg, de én hová menjek? Hol keressem? Számítok bántó válaszokra, de azért mégis megkérdezem, hátha valaki érti.

(41N)


2010. jún. 19. 12:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Na neeee, ne add fel. Én biztos vagyok benne, hogy mindenki a saját szerencséjének kovácsa. Ha már neten keresgélsz, és értelmes férfira vágysz. Van valami hobbid? Irodalom például? Fórumokon azonos érdeklődésű és intelligens emberekkel is össze lehet futni. Én biztos inkább ilyen irányban keresgélnék, ha már net. Valóságban nem tudom, milyen munkakörben dolgozol? Vannak barátok, akikkel eljársz? Ők esetleg tudnának hozni a társaságodba ismerősöket. És tényleg, van valaki, akivel erről tudsz beszélni? Egy biztos, semmi esetre ne add fel. Nagyon érdekes a helyzeted, de szerintem nem lehetetlen kikászálódni belőle! Sok sikert kívánok!!
2010. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Kedves 13:12!

Még nem fórumoztam. Ott is össze lehet „úgy” jönni? Írjam be a Google-ba, hogy „fórumok”? Közgazdász vagyok, hobbim az Access adatbázis-tervezés. Általában informatikusokkal szoktam szót érteni a munkahelyemen, már amelyikkel, de ők általában „foglaltak”. Hogy lehet, átterelni a témát a függvényekről „arra”? Ha egy srác nem teszi meg, én mit tehetek? Barátaim többnyire családosok. Egy-két csajszi akad, akivel néha eljutunk színházba, oda is mentem már többször egyedül, de az nagyon rossz.

2010. jún. 19. 13:23
 13/29 anonim ***** válasza:

Bazeg 41 éves vagy, szűz, és még most sem vagy hajlandó lejjebb adni az elvárásaidból? Anyáááááám. Akkor meg is érdemled. Hidd el, vannak értelmes munkásemberek is, a diploma manapság már nem feltétlenül az intelligencia mércéje. A másik: érdemes lenne szétnézed a 30-35-ös korosztályban is, ott még akadhat 1-2 normális, még nem elkelt/elvált pasi.

41 év lemaradást kell behoznod, és perpillanat úgy állsz hozzá az egészhez, mint egy 14 éves csaj. Így tényleg esélytelen a dolog...

2010. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Kössed ha jól esik.Nem én mondtam :D
2010. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
41N... elég reménytelen. Ilyen korban egy nőtől már elvárja minden pasi, h tapasztalt és ügyes szerető legyen.
2010. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
most látom, h 33 évesen lepasszoltad az alkalmat, merthogy a férjednek akarod adni a szüzességedet, LOL :D Tudod, úgy lesz valaki a férjed, hogy előtte van egy hosszú kapcsolatotok, ami során kiderül, hogy testileg-lelkileg összeilletek, és ennek az egyik legfontosabb alappillére a szex. Simán lehet h ha lefekszel azzal a sráccal, a férjeddel fekszel le, csak még házasság előtt 5 évvel.
2010. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

lol hát ez atomkemény

kapj már a fejedhez 41 éves szűz vagy

gyerekvállalásra gondoltál márM? csak mert nincs sok időd ,de lehet h már el is szállt a lehetőség

építő kritikaként vedd amit most mondok add lejjebb a színvonalat vagy add fel az egészet a férfiak olyan nőkre bukak akik egy szinten vannak velük vagyis ha te vagy a hercegnő akk már találkoztál volna a herceggel

másik ez a házasság elött nics sex igazán férfiriasztó tulajdonság ha továbbra is fenntartod a dolgot akk közöld vele mielött megismerkedsz ez kölcsönösen hasznos hiszen nemraboljátok egymás idejét ,de én hanyagolnám ezt az elkötelezettséget a helyedben

ha nembántalak meg megkérdezhetem a végzettségedet?

2010. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

előző voltam és annyit akartam még hozzáfűzni h vedd reálisan a dolgokat sajnos én is ismerek olyan embereket akik nemképesek reálisan venni a saját magukat pl korpás hajú lány ne akarjon össze jönni kifinomult sráccal mert kissé esélytelen elösször nézzen tükörbe, önmagába

teneked is kissé reálisabban felnőtt fejjel kéne hozzá álnod a dolgokhoz mert az eddigi "próbálkozásaid" mind kudarcba fulladtak

2010. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Itt vagyok Én! 47 éves, válófélben, szeretek kupakolni! Ha Békés-megyei vagy, hidd el nem fogsz csalódni!!! Még 3 nap múlva is remegni fog a lábad...
2010. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ja, amugy rtv műszerész vagyok, érettségi+ 2 év tanfolyam+ számítógép középfok. Ez már kitesz 1 főiskolai diplomát! Ha érdekellek, hogy az elvesztegetett időt hogy behozd, akkor irj privit:nazo2@freemail.hu
2010. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!