Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő kell neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő kell neki?

Figyelt kérdés

röviden:nő most dobta ki a pasiját kb 1 év után.Bejövünk egymásnak,jól érezzük magunkat,ha együtt vagyunk!Mennyi idő míg képes lesz újra egy komoly kapcsolatra???nem akarok az a pasi lenni akivel az előzőt felejti el....!29/N és 26/F

30+os válaszokra nagyon kíváncsi lennék,köszönöm!


2010. jún. 19. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne siettesd,de azért mutasd ki,hogy érdeklődsz iránta. Türelem!
2010. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és honnan fogom tudni,hogy már feldolgozta az előzőt???ez lemaradt...

köszi első válaszoló,a tempóból visszavettem,hogy ne legyek neki teher!De mégis honnan fogom tudni ha készen áll?

2010. jún. 19. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Látni fogod rajta, hogy készen áll egy új kapcsolatra, mert akkor nem lesz olyan távolságtartó.
2010. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

29 éves a nő? akkor azonnal készen áll az újra!


már nagyon kevés ideje maradt hátra a fiatalságból, és fél hogy vénlány marad.

2010. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Uram Isten! Akkor én most lelki pótlék lennék? Ugyanis mindketten 1 hónapja voltunk már egyedül mikor megismerkedtünk egymással a barátnőmmel. Jó lehet hogy benne van a dologba akár egy év után is, de ezen szerintem túl kell lépni. Szerintem ne habozz, ha vártál már egy évet. ÜDV23F - barátnőm 26N
2010. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

éreztesd vele hogy neked tetszik. adj neki apró ajándékokat a miket szeret és mikor úgy érzed vehetsz neki nagyobb ajándékot, és akkor mond el neki h szereted.

ha más együtt jól érzitek magatokat akkor van esélyed;)

sok sikert!

2010. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!