Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akivel jártunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel jártunk, de szakítottunk. Még mindig szeretem . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 11:25
1 2
 11/12 anonim válasza:
Hát szerintem felejtsd el. Ne keresd, ne hívogasd, ne irj neki, ezzel csak magadat alázod meg...Egy "nőnek" nem szabad sosem megalázkodni, mert akkor nem fogják tisztelni:) Amúgy is 16 éves vagy, előtted az élet, miért ragadsz le egynél..? Engem egyszer dobtak ki, utána énis még gondoltam van esély, ezért irtam neki sms-t, stb ..Ez fél éve volt, tegnap irta sms-ben, hogy hiányzom neki, és hogy rossz nélkülem;)Ennek az előzménye az volt, hogy én már nemis köszöntem neki, hozzá sem szóltam, és kb nevettem rajta...:D A fiúk/férfiak azt szeretik, ha megmondod nekik, ha valami nem tetszik, valamit nem akarsz, stb...Nem azt, ha könyörögsz nekik...Mert akkor egy senki leszel a szemében;) A lényeg: felejtsd el, ha mégis szeretne, akkor úgyis vissza akar majd menni
2010. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
oké értem köszi:)
2010. jún. 21. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!